Прем'єра "Місія нездійсненна 7" відбудеться 26 квітня 2022 року в Австралії. Через 45 днів після цього відбудеться стримінговий реліз на платформі Paramount+.

Цікаво Як перша "Місія нездійсненна" назавжди змінила кар'єру Тома Круза – на краще чи на гірше

Як знімали вражаючу сцену франшизи

Знімання сцени велося в англійському графстві Дербішир. Паровоз разом з причепом, заповненим вугіллям, розігнали на прямому відрізку колії перед яром. Проїхавши єдиною секцією мосту, паровоз впав у яр з висоти в кілька десятків метрів. Його падіння знімали з наземних камер та з вертольота.

Видовищне падіння паровоза "Місія нездійсненна 7": дивіться відео онлайн

Ймовірно, над яром раніше було прокладено залізничний міст, або ж команда інженерів спеціально підготувала місце для знімання, спорудивши тимчасові конструкції. Зазначимо, що яр також підготували до знімання сцени: паровоз впав в заповнений водою басейн, укріплений мішками з піском.

Можна лише висловити сподівання, що сцену вдалося зафільмувати з першого дубля, адже для ще одного знімання доведеться провести чимало роботи: розчистити яр та підготувати все до нової сцени, а найголовніше – потрібен ще один паровоз.

Цікаві факти про зйомки "Місії нездійсненної 7"

  • У червні 2021 року ЗМІ повідомили, що знімальну групу бойовика "Місія нездійсненна 7" з Томом Крузом у головній ролі відправили на карантин щонайменше на два тижні. Очевидно, що фільмування франшизи наразі відновили.
  • Відомо також, що Том Круз та режисер Крістофер МакКуоррі працюють над фільмами "Місія нездійсненна 7" та "Місія нездійсненна 8" одночасно.
  • До речі, для одного з цих частин франшизи Том Круз здійснив найнебезпечніший трюк у своїй кінокар'єрі – акторові довелось зістрибнути на велосипеді з рампи над глибочезним урвищем, після чого він розкрився парашут.