Нові фото з фільму "Пік страху"

Український хорор "Пік страху" презентують 28 січня 2021 року. Ще до прем'єри фільм викликав жваві обговорення у мережі, адже головну роль тут зіграла актриса Іванна Сахно, яка активно працює в Голлівуді. Окрім цього, за даними 24 каналу, стрічка транслюватиметься не тільки в Україні, але й США, що є ледь не історичною подією.

Рекомендуємо фанатам хорорів Найкращі фільми жахів 2020 року, які полоскочуть нерви: рейтинг Variety

На нових кадрах, які представила компанія Solar Media Entertainment, можна побачити щасливу і закохану пару – Мію та Максі. Вони насолоджуватимуться відпочинком у Грузії, поки не зіткнуться з "вершником у чорному". Загадковий незнайомець підготував для туристів чимало смертоносних сюрпризів, тому фільм "Пік страху" добряче полоскоче нерви глядачам.


Головні герої фільму "Пік страху" / Фото Пресслужба

Також автори хорору розсекретили кілька деталей завдяки знімкам. На фото видно, що у "Пік страху" використали релігійну і містичну символіки, які є своєрідною даниною грузинським традиціям. І це не випадково: режисера Станіслава Капралова надихнув на такі кадри цікавий випадок.

Під час зйомок автор стрічки хотів показати культове зображення "Мадонни з немовлям", яке мало б бути у готелі, куди приїхали головні герої. Водночас більша частина подій відбувалась у старому покинутому будинку, який ніяк не могли знайти автори хорору. Поки команда досліджувала місцевість, Станіслав Капралов побачив обриси кам'яних будівель, яким близько 300 років. Саме там знімальна група знайшла старовинні ікони, гончарні вироби, саморобну піч та навіть дерев'яну тарілку, на якій була зображена та сама "Мадонна Літта", яку планував показати режисер. Все це можна буде побачити у фільмі "Пік страху".

Фільм "Пік страху": нові кадри зі стрічки / Фото Пресслужба

"Пік страху": коротко про фільм

Стрічка "Пік страху" розповість про небезпечні пригоди сноубордистки Мії, яка зі своїм коханим влаштувала романтичну мандрівку до Грузії. Та пара не довго насолоджувалась краєвидами засніжених гір: під час спуску герої зустрічаються з незнайомцем, який збиває спортсменку снігоходом. Відтоді туристи стають жертвами жорстокої гри, в якій вижити буде неймовірно складно.

Український фільм "Пік страху" вперше підкорюватиме Голлівуд. Стрічка вийде в кінотеатрах США завдяки кінодистриб'ютору Lionsgate. Окрім цього, хорор з Іванною Сахно побачать кіномани Польщі, Великобританії та країн Азії. Наразі кінооглядачка The Guardian Леслі Фелперін вже опублікувала першу рецензію стрічки, в якій зазначила, що це "сезонний трилер, який зігріє душі фанатів переляку".

"Пік страху": дивіться трейлер до фільму