З десятків стрічок журналісти Variety обрали всього 18, які, на їхню думку, сподобаються любителям хорорів. Через пандемію коронавірусу особливі щаблі зайняли ті новинки кіно, які розповідають про ізоляцію людини. І мова йде не тільки про карантин вдома, а про виживання на дні океану чи у в'язниці.

Дивіться також 5 найцікавіших трилерів 2020 року, які неможливо пропустити

Які ж хорори увійшли до престижного рейтингу – дивіться у матеріалі.

Найкращі фільми жахів за версією Variety

 1. "Людина-невидимка"

Дата виходу – 27 січня 2020
Рейтинг IMDb – 7,1

Сесілія Касс вирішила більше не терпіти знущання у стосунках та покинула жорстокого бойфренда Едріана. Після цього чоловік скоїв самогубство, що викликало у його колишньої коханої тільки відчуття полегшення. Однак згодом Сесілія відчуває, що насправді Едріан знайшов спосіб, як продовжувати напади, перетворившись на невидимку. Та як це довести і вижити у нерівній боротьбі – глядачі побачать у захопливому хорорі.

"Людина-невидимка": дивіться трейлер до фільму

 1. "Під водою"

Дата виходу – 9 січня 2020
Рейтинг IMDb – 5,8

Група науковців вирушає у чергову експедицію на дно океану. Та несподівано саме там стається землетрус, який створює пастку для вчених. Нора Прайс та її команда намагаються знайти вихід з ситуації, не знаючи, що поломка техніки – не найбільше небезпека, з якою вони зіткнуться.

"Під водою": дивіться трейлер до фільму

До теми Netflix назвав 10 іноземних фільмів, які найчастіше дивились у США

 1. "Гретель і Гензель"

Дата виходу – 20 лютого 2020
Рейтинг IMDb – 5,4

Екранізація знаменитої казки зможе налякати кожного. За сюжетом, Гретель і Гензель, намагаючись врятуватись від голоду, втікають із селища. Дорогою вони натрапляють на дім, де є багато ласощів. Діти приймають турботу старшої жінки, не знаючи, що вона – відьма, яка харчується м'ясом. Тому гостинність швидко перетворюється на полювання.

"Гретель і Гензель": дивіться трейлер до фільму

 1. "Пекло по сусідству"

Дата виходу – 26 листопада 2020
Рейтинг IMDb – 5,8

Після смерті матері Сара виїжджає з сімейного будинку, не бажаючи навіть бачити батька-зрадника. Вона орендує квартиру у закритому комплексі, де все здається бездоганним. Єдине – там заборонено тримати тварин, тому Сара ретельно приховує, що має кота. Згодом тихі будні перетворюються на пекло, а дівчина намагається з'ясувати, чиї крики вона чує кожної ночі.

"Пекло по сусідству": дивіться трейлер до фільму

 1. "Платформа"

Дата виходу – 21 лютого 2020
Рейтинг IMDb – 7,0

Горен за винагороду погоджується сісти до особливої в'язниці. На кожному поверсі тут живуть по 2 людини, які щомісяця змінюють камеру. І все було б терпимо, якби їжу могли отримати всі в'язні: за правилами експерименту, продукти подають з верхніх поверхів, відтак на нижніх платформах йде справжня боротьба за життя.

"Платформа": дивіться трейлер до фільму

До Топ-18 найкращих хорорів також увійшли

 • "Погане волосся" (Bad Hair)
 • "Чистота крові" (Blood Quantum)
 • "Його дім" (His House)
 • "Астрал: Онлайн" (Host)
 • "Я думаю закінчити це все" (I'm Thinking of Ending Things)
 • "Йорона" (La Llorona)
 • "Будиночок" (The Lodge)
 • "Соціопати" (The Owners)
 • "Поневолені" (Possessor)
 • "Налякай мене" (Scare Me)
 • "Реліквія" (Relic)
 • "Під наглядом" (The Rental)
 • "Вампіри проти Бронксу" (Vampires vs. the Bronx)