Режисеркою нової кіноадаптації стала триразова номінантка Еммі – Кей Кеннон. Прем'єра мюзиклу неодноразово переносилась, але тепер стало відомо, що фільм вийде на телеекрани восени. За чутками ЗМІ, це станеться у вересні на сервісі Amazоn Prime.

До слова Ламаючи стереотипи: Disney випустить книгу про сучасну Попелюшку з пишними формами

Зірковий склад "Попелюшки"

Головну роль Попелюшки, яка страждає від нападок мачухи та зведених сестер, виконала Каміла Кабелло. Принцом Робертом, який шукає її за загубленою туфелькою, став британський актор Ніколас Голіцин. Ще одну, не менш важливу роль, виконав актор Біллі Портер. Саме він привернув чи ненайбільшу увагу громадськості, оскільки виконав роль феї без статі.

"Це дуже потужно, адже магія не має статі. Діти готові. Якраз дорослі гальмують деякі процеси", – ділився раніше з журналістами Біллі Портер.

На кадрах можна побачити, що він одягнений у яскраву золотисту сукню з камінням, а на його шиї виблискує розкішне кольє. У руках є незмінний атрибут – чарівна паличка.


Біллі Портер у ролі хрещеної-феї у "Попелюшці" / Фото Entertainment Weekly

Інші ролі у фільмі "Попелюшка":

  • Ідіна Мензел – Вівіан, мачуха Попелюшки;
  • Мінні Драйвер – королева Беатріс;
  • Пірс Броснан – король Роуен.


Каміла Кабелло в ролі Попелюшки / Фото Entertainment Weekly


Каміла Кабелло і Ніколас Голіцин у "Попелюшці" / Фото Entertainment Weekly

Сюжет фільму "Попелюшка"

У юної дівчинки померла мати, тому батько одружився з іншою жінкою. Згодом тато помирає теж, тому Попелюшка залишається під опікою злої мачухи та її нестерпних доньок. Але одного дня Король Роуен влаштовує бал з нагоди повернення його сина-принца Роберта із чужини. Одразу ж там відбуваються оглядини, де принц може знайти свою майбутню дружину. Попелюшка теж хоче туди потрапити, тому на допомогу приходить фея-хрещена, яка допомагає їй з одягом для балу. У палаці дівчині вдається підкорити увагу принца, але через те, що їй о 12 годині потрібно повернутись додому, бо чари зникнуть, вона біжить та губить туфельку. Принц довго намагається знайти загадкову дівчину, аби бути з нею потім усе життя.