Сюжет фільму "Пороховий коктейль"

Головна героїня на ім'я Сем завжди була в центрі кримінального світу: її мама, Скарлетт, була успішним кілером, яка працювала на загадкову фірму. 15 років тому після невдалої справи вона залишає свою дочку-підлітка на піклування Нейтана і забирається трохи далі, щоб не бути загрозою для життя дочки.

До теми Мережу вразив офіційний трейлер "Порохового коктейлю" із зіркою "Гри Престолів"

Втім, Сем – вже не дитина, хоч і досі п'є улюблений Мілкшейк. Вона йде по стопах матері-утікачки й стає першокласною вбивцею, що також працює на фірму. Але після того, як Сем кілька разів "коригує" початкові плани свого роботодавця – дівчина залишається без захисту і тепер змушена рятуватися всіма доступними їй засобами.


Карен Гіллан у фільмі "Пороховий коктейль" / Фото пресслужба фільму "Вольга Україна"

Однак, скільки б тобі не було років, ти все одно маєш потребу в мамі. А ще: готова підтримувати зв’язок із маминими подругами – загадковими бібліотекарями, які готові допомогти не тільки духовно, а й зброєю та власними кілерськими секретами.


Бібліотекарі у фільмі "Пороховий коктейль" / Фото пресслужба фільму "Вольга Україна"

Акторський склад фільму "Пороховий коктейль"

Головні ролі у фільмі зіграли – Карен Гіллан, відома в першу чергу за двома знаковим франшизам "Месники" та "Джуманджі" та Ліна Хіді – зірка "Гри престолів".


Пол Джаматті​ й Карен Гіллан у фільмі "Пороховий коктейль" / Фото пресслужба фільму "Вольга Україна"

Читайте також Мережу вразили перші кадри нового сезону "Паперового будинку"

Ключові ролі в "Пороховому коктейлі" дісталися номінанту на премію Оскар Полу Джаматті​ та юній акторці Хлої Коулман, яка стала популярною завдяки шоу "Велика маленька брехня" та комедії "Мій шпигун".


Хлої Коулман у фільмі "Пороховий коктейль" / Фото пресслужба фільму "Вольга Україна"

Також у фільмі зіграли й інші голлівудські зірки:

  • Анджела Бассетт – номінантка на премію Оскар, останнім часом все частіше з'являється в блокбастерах, зокрема в "Чорній пантері” та "Місії нездійсненній: Фоллаут";
  • Мішель Єо – зірка "Тигр підкрадається, дракон ховається" та "Шалено багатих азіатів";
  • Карла Гуджино, відома по франшизі “Діти шпигунів” та "Вартові" Зака Снайдера.

"Пороховий коктейль" 2021: дивіться трейлер онлайн