Спершу прем'єра драми "Пульс" була запланована на 19 березня 2020 року. Однак через пандемію коронавірусу реліз вирішили перенести на квітень. Посилення карантину і закриття кінотеатрів знову повпливали на реліз довгоочікуваної стрічки. Тепер же автори проєкту офіційно оголосили: історію про спортсменку Оксану Ботурчук можна буде переглянути з 22 липня 2021 року.

Цікаво Найгучніші прем'єри 2021 року, на які чекає весь світ

Обрана дата прем'єри є дуже символічною. Реліз відбудеться за день до початку Олімпійських ігор 2021, що пройдуть в Токіо. Головна героїня драми "Пульс" Оксана Ботурчук жила мрією підкорити ці спортивні змагання.

"Непросто було прийняти факт ще одного перенесення виходу цієї кінострічки. Проте ці тимчасові негаразди лише загартовують, і ми продовжуємо вірити в те, що "Пульс" скоро дійде до масового глядача і обов'язково йому сподобається. Випускати українську спортивну драму в один час з Олімпійськими іграми здається нам цілком доречним та важливим з точки зору підтримки участі у них українських спортсменів. Справді, у цьому є щось символічне", – поділився продюсер Єгор Олесов.

Драма "Пульс": сюжет фільму

Стрічка "Пульс" розповість про українську легкоатлетку Оксану Ботурчук, яка живе у невеличкому містечку та мріє підкорити Олімпійські ігри. І, здавалось би, її мрію можна втілити у реальність, однак моторошна автомобільна аварія унеможливлює це. Оксана отримує важкі травми та майже втрачає зір.

Будь-хто на місці головної героїні фільму міг би відмовитись від своєї мрії та знаходити сили жити далі. Однак цілеспрямована українка почала торувати свій шлях до успіху та доводити: людина може всього досягнути, якщо докладе зусиль.

"Це історія про боротьбу, волю та досягнення неймовірних висот. Для мене має особливе значення те, що стрічка базується на реальній біографії нашої спортсменки Оксани Ботурчук. Мені дуже приємно, що нещодавно на американському кінофестивалі, в якому брав участь "Пульс", аудиторія дуже високо оцінила стрічку, підтвердженням чого є отримані нагороди. Також дуже радий, що нарешті "Пульс" побачать українські глядачі", – додав режисер стрічки Сергій Чеботаренко.

До теми У США відзначили українську драму "Пульс": які нагороди отримала стрічка

Приковує увагу і акторський склад українського фільму "Пульс". Тут глядачі зможуть побачити акторів:

  • Наталію Бабенко
  • Станіслава Боклана
  • Вікторію Левченко
  • Наталію Долю
  • Олександра Кобзара
  • Лілію Ребрик
  • Ахтема Сеітаблаєва та ін.

"Пульс": дивіться трейлер до фільму