Як повідомляє джерело, проєкт стане першим релізом у рамках нової сімейної угоди про контент для Hulu. Попередньо стало відомо, що сім'я завершила контракт з кабельним каналом E! після 20 сезонів шоу Keeping Up With the Kardashians.

Цікаво Кортні Кардашян і Тревіс Баркер готуються до весілля: 10 найкращих образів закоханої пари

Очікується, що новий серіал з’явиться у першій половині 2022 року, хоча дата прем’єри ще не визначена.

Кріс Дженнер, Кортні Кардашян, Кім Кардашян-Вест та Хлої Кардашян будуть виконувати роль виконавчих продюсерів серіалу, в якому вони зіграють разом з молодшими сестрами Кендалл та Кайлі Дженнер.

Цікаво, що Райан Сікрест, який відкрив сім'ю для реаліті-телебачення на початку 2000-х років і створив шоу Keeping Up With the Kardashians, також буде виконавчим продюсером. З новим проєктом сім'я пропонує глядачам "нову інтимну подорож у їхнє життя".

Сім'я Кардаш'ян-Дженнер обрала також Бена Вінстона як виконавчого продюсера та Даніель Кінг як шоу-раннера.


Сім'я Кардашян-Дженнер / Фото з інстаграму Кім Кардашян-Вест

Що відомо про сім'ю Кардашян-Дженнер?

Імперія Кардашян-Дженнер займається такими проєктами як: лінія коректувального одягу Kim's Skims та лінії косметики та ароматів KKW; платформа lifestyle – Kourtney’s Poosh; лінійка одягу Хлої Good American; нова косметика Kendall 818 Tequila та Kylie Cosmetics, яка поширилася на продукти з догляду за шкірою та дитячі продукти.