А вже 13 червня на Netflix вийшло продовження стрічки. У матеріалі Кіно 24 дізнаєтесь, чого варто очікувати від нових серій.

Не пропустіть Як реагують на 3 сезон "Бріджертонів" прихильники серіалу: тікток-добірка шалених реакцій

Яким буде продовження 3 сезону "Бріджертонів"

Нікола Кохлан, яка грає роль Пенелопи Фезерінгтон у серіалі "Бріджертони", розкрила деталі подальшого розвитку сюжету. Вона зазначила, що персонажам належить подолати численні перешкоди, щоб знайти спосіб бути разом.

Наразі глядачі бачили лише частину еволюції стосунків між Коліном і Пенелопою. Нікола Кохлан зазначила, що перед героями стоять складні випробування і значні зміни, які визначать їхнє майбутнє. У другій частині сезону очікуються ще більш захопливі та драматичні інтриги й емоційні моменти.

Дуже легко думати: "О, вони зізналися одне одному в коханні та будуть жити довго і щасливо". Насправді все написано так, що їх може занести в будь-яку сторону,
– каже акторка.

Очевидно, що закоханих чекає низка випробувань у майбутньому. Зокрема, на це вплине подвійне життя, яке веде красуня Пенелопа. Адже щойно лондонська верхівка втрапляє у новий скандал, леді Віслдаун вже готова про це написати.

Крім того, розвиток стосунків Пенелопи та Коліна може бути ускладнений через Елоїзу Бріджертон, яка раніше була найкращою подругою Пенелопи й знає її великий секрет.

"Бріджертони": дивіться онлайн трейлер другої частини третього сезону

Чотири нові серії шанувальники "Бріджертонів" можуть побачити на стримінговій платформі Netflix. Приготуйтеся до перегляду заздалегідь, адже, судячи з усього, сюжет обіцяє бути гострим та насиченим подіями.

Нові епізоди принесуть ще більше інтриг, несподіваних поворотів та розкриття таємниць, які так зачаровують прихильників серіалу. Не пропустіть можливість знову поринути у світ розкішних балів, скандалів та романтичних пригод разом із героями "Бріджертонів".

Які ще питання розв'яжуться у другій частині третього сезону

Досі невирішеними залишилися ще деякі питання. Тому у новій частині ми зможемо також дізнатись, як розвиватимуться відносини Пенелопи з колишньою найкращою подругою Елоїзою Бріджертон, яка знає її велику таємницю. Що станеться з палким романом Бенедикта Бріджертона. А також до чого приведе знайомство Вайолет Бріджертон із братом леді Денбері й таємниця леді Віслдаун.

Цікаво, чи пожертвує Пенелопа своїм альтер его заради кохання? Дізнайтесь прямо зараз на Netflix.