Як повідомляє Deadline, прем'єра другого сезону серіалу "Ейфорія" (Euphoria) привернула увагу понад 2,4 мільйона глядачів, – це рекордна кількість переглядів для стримінгу HBO Max у перший день прем'єри. Продовження історії про підлітка Ру Беннетт стала найпотужнішою прем'єрою за час існування сервісу HBO Max.

Не пропустіть Найкращі фільми про покер: 7 стрічок за рейтингом IMDb

Нагадаємо, що прем'єра другого сезону відбулася 10 січня.

Чим вразили у першій серії другого сезону "Ейфорії"

Основний сюжет другого сезону стартує майже з точки фіналу першого сезону.

Чим дійсно вражає другий сезон (поки що) так це несподіваним та провокативним початком, ніби стрічки Гая Річі чи Тарантіно: стрип-клуб, стрілянина, життя торговців наркотиками. І хоч з першої серії виникло більше запитань, аніж відповідей, на які чекали шанувальники серіалу, –автори проєкту інтригують не на жарт.

"Ейфорія" 2 сезон: дивіться трейлер серіалу

Що трапилось у першому сезоні "Ейфорії"

У центрі подій школярка Ру Беннет (Зендея). У свої 17 років вона вже встигла стати наркозалежною та потрапити до реабілітаційного центру. Повернувшись до навчання, героїня зустрічає нову трансгендерну дівчину Джулс (Гантер Шефер). Поміж ними виникає симпатія. Джулс ніяк не може подолати свої травми дитинства та навчитись з ними жити, а Ру намагається подолати наркозалежність – коханням.