Поки українці насолоджуються різдвяними святами, журналісти 24 каналу підібрали святкові серії популярних стрічок. Особливі епізоди точно додадуть атмосферності вікенду тому не зволікайте та завантажуйте улюблені серіали з Різдвом.

Дивіться також Американські фільми на Різдво: список стрічок для перегляду з друзями, дітьми, коханими

 1. "Друзі"

Різдвяні епізоди:

 • 1 сезон 10 серія
 • 2 сезон 9 серія
 • 3 сезон 10 серія
 • 4 сезон 10 серія
 • 5 сезон 10, 11 серії
 • 6 сезон 10 серія
 • 7 сезон 10 серія
 • 8 сезон 11 серія
 • 9 сезон 10 серія

Серіал "Друзі" отримав шалену популярність у мережі, адже в деталях показував, як жили і розважались американці у 1990-их роках. Не оминули автори проєкту і святкувань Нового року та Різдва, що можна побачити у всіх сезонах ситкому. І кожна з цих атмосферних серій – безцінна, адже можна вічно спостерігати за тим, як Росс намагається вразити сина в костюмі броненосця, як Рейчел обмінює святкові подарунки на стильні речі, а Фібі співає свої різдвяні пісні.


Різдвяні епізоди "Друзів" / Фото IMDb

Дізнавайтесь більше Різдво з серіалом "Друзі": найкращі святкові епізоди улюбленого серіалу – список

 1. "Секретні матеріали"

Різдвяні епізоди: 6 сезон 6 серія

Згадали Різдво і в серіалі "Секретні матеріали". Агенти Скаллі і Малдер вирушать у старовинний будинок, в якому кояться жахливі речі на Святвечір. Ледь не щороку привиди змушують нових мешканців маєтку зводити рахунки з життям. Тому двоє відважних героїв потраплять в особняк саме напередодні свята, аби переконатись, що люди стали жертвами надприродних сил.


Різдвяний епізод "Секретних матеріалів" / Фото Pinterest

 1. "Дивовижна місіс Мейзел"

Різдвяні епізоди: 1 сезон 8 серія

Кадри з різдвяним декором з'явились і в комедійному серіалі "Дивовижна місіс Мейзел". Хоч головна героїня Міріам – єврейка, яка не відзначає цього свята, вона все ж не проти виступити зі стендапом у декорованому залі.


Різдвяний кадр з серіалу "Дивовижна місіс Мейзел" / Фото Insider

 1. "Як я зустрів вашу маму"

Різдвяні епізоди:

 • 1 сезон 11 серія
 • 2 сезон 11 серія
 • 6 сезон 12 серія

Дивитись за пригодами Теда Мозбі та його друзів із серіалу "Як я зустрів вашу маму" без усмішки неможливо. І тут, як і в "Друзях", є чимало святкових епізодів. Однак особливу увагу варто звернути на епізод 2 сезону, коли на свята Лілі вирішує провчити Теда і забрати всі святкові прикраси з дому. Таку поведінку в стилі Грінча головні герої намагались відвернути, однак кожної секунди скандал тільки загострювався.


Лілі у серіалі "Як я зустрів вашу маму" / Фото The Daily Mail

 1. "Шерлок"

Різдвяні епізоди: спецвипуск між 3 і 4 сезоном

Детективний серіал "Шерлок" не мав особливої сентиментальності, однак навіть там не забули тричі згадати про Різдво. Особливим був спецвипуск перед 4 сезоном, де головні герої розслідували загадкову справу вдівця, який бачив примару своєї дружини. Ну і як сімейна серія могла б обійтись без різдвяної тематики.


Різдвяна серія "Шерлока" / Фото IMDb

Вибір глядачів "Сам удома" чи новинки 2020 року: IMDb назвав найкращі різдвяні фільми

 1. "Теорія великого вибуху"

Різдвяні епізоди: 8 сезон 11 серія

За всі 12 років існування серіалу "Теорія великого вибуху" його автори презентували 5 святкових епізодів про Різдво. Рекомендуємо переглянути 11 серію 8 сезону, де Леонард, Говард і Раджиш зіткнуться з надзвичайною ситуацією в лабораторії. А поки науковці намагатимуться ліквідувати труднощі, Шелдон, як дитина, насолоджуватиметься святом у компанії жінок.


Різдво у "Теорії великого вибуху" / Фото Pinterest

 1. "Чорне дзеркало"

Різдвяні епізоди: спеціальний епізод "Біле Різдво"

Тема Різдва є навіть у серіалі "Чорне дзеркало", яке відзначилось моторошним і динамічним сюжетом. Однак чекати класичної святкової історії від стрічки не варто.


"Біле Різдво" / Фото Netflix