Світові знаменитості, які з першого дня війни підтримують Україну, підпали під санкції Росії. Їм закрили в'їзд до країни-агресорки. Про це пишуть російські ЗМІ, інформує 24 канал.

Читайте також Найкращі фільми з українкою Іванною Сахно, яка стала успішною актрисою у Голлівуді

Хто потрапив до чорного списку Росії

Санкції наклали 100 громадян Канади, серед яких директори, прем’єр-міністри, перекладачі, режисери та актори. Зокрема до чорного списку увійшли Джим Керрі, Кетрін Винник та Девід Безмозгіс.


Джим Керрі, Кетрін Винник у чорному списку Росії / МЗС Росії

Як зірки підтримали Україну

Один з найпопулярніших коміків світу Джим Керрі висловився про війну Росії в Україні та різко засудив Путіна ще 27 лютого. Зірка фільму "Маска" на весь світ говорить про війну в Україні, яку розв'язав Путін. Саме його, до речі, він назвав "недоумком" у своєму твітері.

Кетрін Винник, яка має українське коріння, також неодноразово висловлювала солідарність з українським народом. З першого дня війни зірка підтримує українців, які опинилися у жахливій новій реальності. Вона публікувала відео з російськими полоненими, звернення Президента України, радила до перегляду фільм "Зима у вогні". Кетрін показувала відео зі зруйнованими українськими містами, кадрами жахливої війни та дітей, які постраждали. А пізніше наважилась на серйозний крок і створила спеціальний фонд допомоги для України.

Раніше повідомлялося, що до чорного списку увійшли відомі актори Шон Пенн та Бен Стіллер, які приїжджали в Україну.