Саймон Пегг почав зловживати спиртним після того, як стикнувся з низкою проблем, пов’язаних з психічним здоров’ям. Актор зізнався про це під час передачі Desert Island Discs.

Дивіться також У акторки Лілі Коллінз вкрали обручку, яка коштує понад 3 мільйони гривень: де це сталося

Саймон Пегг зізнався, що страждав на алкоголізм

Актор майстерно приховував свою залежність під час зйомок фільму "Місія нездійсненна 3", адже не хотів, щоб про це дізналися інші.

Коли у твоєму житті з'являється щось подібне, ти стаєш дуже потайливим. Ти вчишся робити це непомітно для всіх, і ти не можеш зупинитися. Ця проблема просто не дозволить тобі. Однак згодом вона досягає такого рівня, коли її вже не приховати. Саме перед цим я, на щастя, зумів перебороти себе,
– сказав він.

Актор також поділився, що народження доньки у 2009 році відіграло важливу роль у багатьох аспектах його життя. Після цього Пеггу вдалося успішно подолати проблему з алкоголізмом і він продовжив зніматися в "Місії нездійсненній". Наступний фільм у цій франшизі заплановано на липень 2023 року.

Саймон Пегг / Фото з інстаграму актора

Зауважте, у світі розваг і гламуру актори часто стикаються з різними викликами та труднощами. Алкоголізм – це одна з найпоширеніших проблем. Окрім Саймона Пегга, схожі проблеми мали:

  • Маколей Калкін ("Сам удома", "Грип багатих")
  • Чарлі Шин ("Два з половиною чоловіки", "Ніч у супермаркеті")
  • Девід Духовни ("Цілком таємно", "Каліфорнікейшн")
  • Джонатан Ріс-Майєрс ("Матч-поінт", "Дракула", "Тюдори") тощо.