Реакція Кім Кетролл на нові серії "Секс і місто"

Актриса вирішила не вдаватись до скандалу, а тому відмовляється коментувати ситуацію журналістам чи у мережі. Однак, як повідомляє Just Jared, Кім Кетролл не стоїть осторонь скандальної теми та читає коментарі своїх прихильників. Один з них отримав вподобання від кінозірки.

Цікаво Сара Джессіка Паркер пояснила, чому Саманти не буде у нових серіях "Секс і місто"

Мені дуже подобається "Секс і місто", і хоча мені сумно, що Саманта не повернеться, я аплодую, адже ви робите те, що краще для вас. Вважаю, це чудовий приклад, як ставити себе на перше місце. Молодець, Кім, – написав прихильник Кім Кетролл у твіттері.

Ймовірно, такої ж думки і актриса, адже саме під цим дописом вона поставила вподобання.

Чому Саманти не буде у нових серіях "Секс і місто"

11 січня представники серіалу офіційно підтвердили, що у Голлівуді знімуть продовження популярного серіалу "Секс і місто". До своїх ролей повернуться Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон та Крістін Девіс. Єдина, хто не з'явиться у проєкті And Just Like That… – це Кім Кетролл, виконавиця ролі Саманти Джонс.

Випробуйте інтуїцію чи пам'ять Як добре ви пам'ятаєте серіал "Секс і місто": цікавий тест

Такий акторський склад аж ніяк не здивував світ, адже всі пам'ятають про скандал довкола двох зірок серіалу "Секс і місто". Все почалось у 2017 році, коли Сара Джессіка Паркер заявила, що 3 частину "Секс і місто" не знімають через неадекватні вимоги Кім Кетролл. Тоді інсайдери розповіли, що мова йшла про гонорари, адже інші актриси заробляли значно менше, аніж екранна Керрі Бредшоу.

Згодом, коли Кім Кетролл переживала раптову смерть брата, Сара Джессіка Паркер висловила свої співчуття її родині. Реакція актриси була дуже гнівною.

Я не потребую твоєї любові або підтримки в цей трагічний час… Дозволь мені пояснити, якщо досі не зрозуміло. Ти не моя сім'я. Ти не мій друг. Я пишу це, щоб сказати це востаннє. Припини використовувати нашу трагедію для відновлення власного іміджу милої дівчини, – заявляла Кім Кетролл.

Натомість Сара Джессіка Паркер не припиняла говорити журналістам, що жодної ворожнечі немає, а якщо і є, то вона не розуміє її причини.