Серхіо Кальдерон пішов з життя у лікарні з природних причин. За все своє 60-річне акторське життя, він знявся у понад 40 голлівудських фільмах.

Дивіться також Відомого актора знайшли мертвим через 4 місяці після його зникнення: подробиці можуть шокувати

Помер відомий актор Серхіо Кальдерон

Роль Едуардо Вільянуева у "Піратах" зробила актора знаменитим на весь світ. Крім цього, за своє життя йому вдалося попрацювати з такими режисерами:

  • Гор Вербінскі,
  • Баррі Зонненфельд,
  • Серджо Леоне тощо.

За кілька днів до смерті, актор розповів про свої найулюбленіші ролі. Він зазначив The Los Angeles Times, що любить грати лиходіїв: "Мені подобається грати таких персонажів, тому що люди мене дійсно ненавидять. Вони говорять мені на вулицях, як сильно вони мене ненавидять. Але для мене це мій успіх. Тому що це означає, що я зміг переконати людей у тому, що я зіграв".

"Якщо я можу змусити людей плакати та сміятися, то, можливо, я добрий актор", — говорив Кальдерон.


Серхіо Кальдерон / Walt Disney Pictures

Що варто знати про Серхіо Кальдерона

Серхіо Кальдерон народився у маленькому тропічному селі в Мексиці й вже у віці 10 років переїхав до Мехіко. Саме там він полюбив сцену. У 1970 році Кальдерон отримав свою першу акторську роль у фільмі "Міст у джунглях", який був знятий в Мексиці. Пізніше він переїхав до Лос-Анджелеса. Кальдерон отримав картку члена Гільдії кіноакторів за його роль у комедії "Свекруха".