У новому епізоді ми побачили акторський склад та знімальну групу, які розповіли про особливості створення серіалу за мотивами історій про двох персонажів: Сокола (Ентоні Макі) та Зимового Солдата (Себастіан Стен). Вони вперше з'явилися в кінематографічному Marvel Universe у фільмі "Капітан Америка: Зимовий солдат" ще в 2014 році.

До теми "Чому жінки вбивають": розсекретили, коли вийде 2 сезон популярного серіалу

Які секрети показали в епізоді

Усі свої таємниці розкриває знімальна група серіалу. Зокрема шанувальниками розповідають специфіку пошуку локації для знімання. Хоч "Сокола" придумали вже у часи пандемії, група підкреслює, що вони все ж продовжують активно подорожувати. Глядачам показали також, як знімали бойові сцени серіалу, створюючи ілюзію пригоди, натхненної такими жанрами, як шпигунські трилери та фільми про поліцейських. Всі спеціальні доповнення до акторського складу, що виходили щотижня, також не залишились поза увагою документального фільму.

Що відомо?

"Сокіл і Зимовий Солдат" – це друга серія Кіновсесвіту Marvel, прем'єра якої відбулася на Disney+ після WandaVision. Кожне шоу мало свій тон та специфіку, пророкуючи ще більш різноманітне майбутнє для Marvel на телебаченні. Варто згадати, що наступний телевізійний проєкт Кіновсесвіту Marvel – "Локі", планують презентувати Disney+ 11 червня.

Подивитись, як продемонстрували деякі зі сцен, можна в трейлері спецвипуску про "Сокола і Зимового Солдата".

Фільмування "Сокола та Зимового Солдата": дивитись трейлер онлайн