Це стрічки різних жанрів, тож кожен знайде цікаве для перегляду. Кінотворці потішать небанальними сюжетами та яскравим акторським складом.

Цікаво Що подивитися після роботи: 5 нових фільмів для гарного настрою

"Новий образ" / The new look

Дата прем'єри: 14 лютого
Жанр: драма

Цей серіал точно сподобається поціновувачам моди. У ньому розповідається про всесвітньо відомих дизайнерів – Крістіана Діора, Коко Шанель та їхніх сучасників. Події розгортаються у час Другої світової війни.

"Новий образ": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Цукор" / Sugar

Дата прем'єри: 5 квітня
Жанр: драма, детектив

Одна з найочікуваніших прем'єр весни – історія про приватного детектива, який розслідує зникнення улюбленої онуки голлівудського продюсера. Водночас з виконанням цього завдання головному герою доводиться боротися з власними демонами.

"Цукор": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Франклін" / Franklin

Дата прем'єри: 12 квітня
Жанр: драма, біографічний

Це серіал про найбільшу авантюру в житті Бенджаміна Франкліна, яка відбулася в час Американської революції. Тоді він вирушив в секретну та успішну дипломатичну місію до Франції, щоб захистити незалежність США.

"Презумпція невинуватості" / Presumed innocent

Дата прем'єри: 14 червня
Жанр: детектив

У серіалі досліджують одержимість, політику та силу кохання. Це історія про те, як жахливе вбивство перевертає з ніг на голову всю прокуратуру Чикаго. А звинувачений бореться за збереження шлюбу та сім'ї.

"Земля жінок" / Land if woman

Дата прем'єри: літо 2024
Жанр: комедія, драма, трилер

За сюжетом, головна героїня разом із мамою та донькою втікає з міста. Вони втрьох намагаються приховати своє минуле, оселившись в Іспанії.

Що нового вийде на Apple TV+ у 2024: дивіться відео онлайн