Шаю Лабафа звільнили з проєкту "Не хвилюйся, кохана"

Здається, кар'єра актора Шаї Лабафа стрімко котиться вниз. Через звинувачення у насиллі чоловіка видалили зі списку претендентів на Оскар. Окрім цього, Шая Лабаф втратив роботу у новому фільмі, повідомляє журнал People.

Дізнавайтесь більше Шая Лабаф не претендуватиме на Оскар через резонансні звинувачення у насиллі

Звільнення актора відбулось ще у вересні 2020 року. Шая Лабаф мав зіграти головну роль у фільмі "Не хвилюйся, кохана". Однак через гучний скандал продюсерка та актриса Олівія Вайлд прийняла рішення про звільнення колеги.

За неофіційними даними ЗМІ, ще однією причиною звільнення міг стати графік зйомок актора. Незадовго до цього продюсери стрічки мали конфлікт з Шаєю Лабафом, який доводив свою думку щодо роботи у проєкті. Наразі ані Олівія Вайлд, ані інші представники фільму "Не хвилюйся, кохана" не коментують ситуації та не розголошують деталей скандалу.

Хто замінив Лабафа у фільмі "Не хвилюйся, кохана"

Заміну Шаї Лабафу знайшли миттєво. На роль у стрічці претендував співак Гаррі Стайлз. Саме він і замінив скандального актора у проєкті.

Видання Just Jared вже встигло зробити перші фото на знімальному майданчику "Не хвилюйся, кохана", де можна побачити Гаррі Стайлза.


Гаррі Стайлз на знімальному майданчику "Не хвилюйся, кохана" / Фото Just Jared

Також головні ролі у стрічці отримали Олівія Вайлд і Кріс Пайн, які також потрапили в об'єктив камер папараці.


Олівія Вайлд на зйомках нового фільму / Фото Just Jared


Кріс Пайн отримав головну роль у новому фільмі / Фото Just Jared

Стрічка розкаже про молоде подружжя, яке живе у Каліфорнії в 1950-их роках. Одного дня дружина дізнається про таємницю свого коханого Джека. І відтоді життя Аліси кардинально змінюється.

Скандал з Шаєю Лабафом: коротко

  • Співачка Талія Барнетт заявила, що була жертвою сексуального, фізичного і емоційного насилля, коли зустрічалась з Шаєю Лабафом.
  • Актор змушував кохану лягати спати без піжами, а біля ліжка завжди тримав заряджений пістолет. Тому Талія виконувала забаганки Лабафа, боячись, що в іншому випадку поплатиться життям.
  • Талія Барнетт подала до суду на актора та розповіла свою історію ЗМІ.
  • На захист співачки стади її колеги. Так, Sia розповіла, що колись Шая Лабаф обманом змусив бути його коханкою. Водночас стилістка Керолі Фо заявила, що актор побив її до синців.
  • Сам Шая Лабаф визнав, що його поведінка була неприпустимою. Не всі заяви жертв, за словами адвоката, були правдивими. Однак актор шукає клініку, щоб пройти терапію з психологами.