Шаю Лабафа видалили зі списку претендентів на Оскар-2021

За даними журналу People, Шая Лабаф мав претендувати на міжнародні премії завдяки зйомкам у фільмі Корнеля Мундруцо "Фрагменти жінки". Однак через резонансні звинувачення у побитті співачки Талії Барнетт ім'я чоловіка точно не з'явиться у списку номінантів.

Читайте також У традиціях Голлівуду: Стівен Содерберг спродюсує церемонію Оскар-2021

Також Шая Лабаф більше не фігурує у переліку авторів стрічки Netflix та її описі. Таким чином стрімінгова компанія публічно підтримала жертву насилля Талію Барнетт та засудила вчинки Шаї Лабафа.

Водночас колега актора по фільму "Фрагменти жінки" Ванесса Кірбі таки побореться за звання "Найкраща актриса 2020 року". Всі критики були в захваті від її приголомшливої гри та переконані, що кінозірка не повинна страждати через резонансний скандал зі Шаєю Лабафом.

"Фрагменти жінки": дивіться трейлер до фільму

Чому розгорівся скандал з Шаєю Лабафом

Днями співачка Талія Барнетт вирішила відкрити правду про її стосунки з актором Шаєю Лабафом. Жінка заявила, що була жертвою сексуального, фізичного та емоційного насилля.

За словами Талії, стосунки з колишнім коханим були нездоровими. Шая Лабаф змушував її проявляти ніжність та наполягав, щоб вона спала без білизни та піжами. Окрім цього, він тримав заряджений пістолет поряд з ліжком, тому артистка завжди перебувала у страху, що стане жертвою його нападу.

Одного разу актор ледь не спричинив аварію: розігнавши авто, він вимагав від Талії Барнетт зізнання у коханні, погрожуючи їй смертю. Також, за словами співачки, її колишній коханий навмисно заразив венеричною хворобою.

Наразі Талія Барнетт подала до суду на Шаю Лабафа. Артистка, яка виступає з іменем FKA Twigs, вже отримала шалену підтримку від своїх колег. Кілька інших жертв актора також розповіли свою історію. Зокрема, стилістка Керолі Фо заявила, що чоловік нещадно бив її до синців. А от співачка Sia зізналась, що Шая Лабаф обманом розпочав з нею стосунки, коли ще був одруженим, та порадила всім триматись від актора якнайдалі.

Я вважаю, що він дуже хворий, і співчуваю йому та його жертвам. Просто знай, якщо ти любиш себе – будь у безпеці, тримайся подалі, – заявила Sia.

Наразі Шая Лабаф має нові стосунки. Актор закрутив роман із зіркою фільму "Одного разу в Голлівуді" Маргарет Квеллі.