З 61-річним Шоном Пенном Коля Сєрга познайомився не випадково. Він спеціально приїхав до Києва, аби провести public talk (публічну розмову) з актором, але той переніс бесіду через трагедію в Кременчуці. Однак їхня зустріч таки відбулася – неподалік Дніпра, куди зірка приїжджав з візитом. Співак же був у складі пресгрупи.

Читайте також Кейт Бланшетт зняла та озвучила фільм про битву за Харків: де можна подивитися

Як Шон Пенн просив Колю Сєргу взяти його в ЗСУ

Потоваришував з ним. Дуже-дуже він крутий. Дуже залучений не лише знімати документальне кіно, активно хоче бути залучений і до військових дій. Він каже: "Мене ніхто не відпустить воювати. Може, через тебе можна?" Я кажу: "Потім поговоримо",
– з усмішкою згадав Коля Сєрга.

Шоумен також з перших уст дізнався, про що буде документальний фільм Шона Пенна Vice. "Він знімає документальне кіно в Україні, про український дух, про переродження української нації, яка скидає з себе лушпиння й оголює ядро", – розповів співак.

Коли Сєрга встиг зустрітися з голлівудським Шоном Пенном

Наприкінці червня Шон Пенн вдруге приїхав в Україну під час війни. Він хотів на власні очі побачити наслідки звірств росіян, тож поїхав у Бучу, Ірпінь, а згодом навідався до Києва, Львова, на Дніпропетровщину. Саме там він і познайомився з Колею Сєргою.

Співак, який з перших днів війни служить у лавах ЗСУ, передав Пенну картину з благодійного проєкту Vony Razom – "333". Невідомо, за яку суму голлівудський актор її викупив, але всі гроші з продажу перерахували на потреби Збройних Сил України.

Шон Пенн зустрівся з Колею Сєргою і придбав картину / Фото з інстаграму Vony Razom