Стівен Фрай підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. У дорозі до Києва, актор показав своїм підписникам, як виглядає спальний вагон поїзда "Укрзалізниці", передає 24 Канал.

Читайте ще 5 класних фільмів про автоперегони, які варто переглянути кожному

До Києва приїхав знаменитий актор Стівен Фрай

Спальний вагон від кордону з Польщею до Києва. Прибуваю туди зараз,
– написав він.

Декілька годин після цього Стівен Фрай опублікував фото з київського готелю і зазначив: "Все досить нормально, але більшість британських номерів у готелі не обладнують протигазами".

Відомо, що актор стане ведучим на третьому Саміті перших леді та джентльменів, який відбудеться 6 вересня у Києві.

Ми раді повідомити, що до нас приєднався Стівен Фрай – британський актор, телеведучий, автор численних бестселерів і книг. Він борець за громадянські права та людина, котру визнано культурною спадщиною Великої Британії,
– йдеться у заяві Summit of First Ladies and Gentlemen.

Що відомо про Стівена Фрая

  • Фрай відомий також своєю соціальною активністю. Він підтримує кілька ініціатив та організацій, які працюють з військовослужбовцями, людьми з втратою слуху, зору, з біполярним розладом, з лейкемією та лімфомою, а також ЛГБТ-спільнотою.
  • Стівен Фрай постійно працює над підвищенням обізнаності про ці сфери та заохочує людей брати участь у благодійності. Крім того, його великий досвід спілкування з абсолютно різними людьми дозволяє йому глибоко розуміти людську психологію.
  • Крім того, Стівен Фрай допомагав українцям пережити зиму, підтримуючи ініціативу ShelterBox, яка збирала кошти для закупівлі теплого одягу та відновлення пошкоджених будинків.
  • Свою популярність він здобув переважно завдяки виступам у телевізійних серіалах, таких як "Чорна Гадюка" (1985 – 1989 роки) та "Дживс і Вустер" (1990 – 1993 роки), які були однією з численних спільних творчих робіт Фрая та Лорі. Поза межами Великої Британії він найбільше відомий своєю роллю Оскара Вайльда у фільмі "Вайлд" (1997 рік). Востаннє зіграв роль Гілберта у серіалі "Пісочний чоловік" 2021 року.