Режисером проєкту буде легендарний Тім Бертон і, напевно, це чи не найкращий вибір. Достатньо лише пригадати його попередні роботи, особливо "Едвард Руки-ножиці", "Жах перед Різдвом" та "Труп нареченої", аби зрозуміти, що цей проєкт просто створений для нього. Від Бертона очікуватимуть багато, адже Венсдей на стільки популярна, що стала мемом.

До теми Netflix набирає учнів до школи аніме в Японії та оплачує навчання: умови

Що відомо про майбутній серіал "Wednesday"

У серіалі покажуть навчання Венсдей в Nevermore Academy, де вона навчатиметься приборкати екстрасенсорні здібності. В процесі дівчина намагатиметься перешкодити жахливій серії вбивств і розгадати надприродну таємницю, яка заплутала її батьків 25 років тому. І, звісно, як же без романтичної лінії.

Перший сезон буде складатися з 8 серій. Розробка проєкту розпочалася ще у жовтні 2020 року, але точна дата прем'єри поки що невідома. І хоч фанатам Аддамсів дуже кортить дізнатися список головних акторів, у Netflix ще не розкрили цю таємницю.


Постер серіалу про Венсдей / Фото ​Netflix

Хто такі сімейка Аддамсів

  • "Сімейка Аддамсів" – вигадані персонажі з коміксу, який розробив американський художник Чарльз Аддамс. Їх часто публікували в газеті The New Yorker. Після цього персонажі ожили у фільмах та різноманітних серіалах.
  • Сімейка Адамс – це чорний гумор та зображення ідеальної американської сім'ї через призму сатири.
  • Попри готичність, притаманну старим хоррорам, сімейка Аддамсів – згуртована та любляча здорова родина, яка аж ніяк не бажає людям ніякого зла.