За словами актора, серіал "Переповнена кімната" дуже його виснажив. По-перше, йому важко давалася роль, а, по-друге, він поєднував роботу актора і продюсера, що додало йому ще більше тиску.

Дивіться також У провалі "Русалоньки" звинуватили расистів, – ЗМІ

Том Голланд вирішив зробити перерву у кіно

У серіалі "Переповнена кімната" Том зіграв роль Денні Саллівана, людини з множинними розладами особистості. "Це були важкі часи. Ми досліджували певні емоції, яких я точно ніколи раніше не відчував. Це шоу зламало мене", – поділився актор.

У своєму інтерв’ю для Entertainment Weekly, актор Том Голланд зізнався, що настільки занурився у свою роль, що після дев’яти місяців знімань було важко відрізнити себе від персонажа.

Я був ним, але у своєму особистому житті. Пам’ятаю, як у мене був невеликий розлад вдома, і я думав, що мені потрібно поголити голову, щоб позбутися цього персонажа. Однак знімання тривали, і я вирішив не робити цього… Я такого ніколи відчував раніше,
– зізнався Том.

Тож актор вирішив взяти рік перерви у кіно: "Це результат того, наскільки складним було це шоу. Я відчуваю, що наша важка праця не була марною". Голланд хоче побути "звичайним хлопцем із Кінгстона та просто відпочивати". Про це він зізнався в інтерв’ю Extra.

"Переповнена кімната": дивіться трейлер

Який сюжет серіалу

Події серіалу "Переповнена кімната" розгортаються влітку 1979 року в спекотному Мангеттені після арешту Денні Саллівана. Це сором’язливий та антисоціальний підліток, якого підозрюють у причетності до стрілянини в Рокфеллер-центрі. Слідча Рія Ґудвін (Аманда Сейфрід) досліджує минуле Денні, допомагаючи хлопцю розібратись у тому, що його спонукало до злочинів.