Це дозволяє насолоджуватися захопливими сюжетами навіть без доступу до інтернету. Від драм і трилерів до комедій і наукової фантастики – кожен зможе знайти щось цікаве.

Дивіться також Зірка серіалу "Картковий будинок" розплакався на ток-шоу і зізнався, що він на межі банкрутства

"Кабінет курйозів Гільєрмо дель Торо"

Це американський телесеріал-антологія жахів, що складається з восьми унікальних горор-історій, які вдихають нове життя в класичний жанр жахів.

Два епізоди були створені самим Гільєрмо дель Торо, що надає антології особливої автентичності та загадковості. Інші епізоди написані й зрежисовані різними талановитими режисерами, що дозволяє серіалу демонструвати широкий спектр креативних підходів і стилів.

"Кабінет курйозів Гільєрмо дель Торо": дивіться онлайн трейлер фільму

"По той бік життя"

Тоні колись був щасливою людиною, але після трагічної втрати дружини його життя радикально змінилося. Ця несподівана смерть перетворила колись добродушного і співчутливого чоловіка на зовсім іншу людину. Тепер Тоні вирішив взяти на себе роль того, хто буде мстити в цьому жорстокому світі, діючи лише за своїми власними правилами та бажаннями.

"По той бік життя": дивіться онлайн трейлер фільму

"Мисливець за розумом"

У кінці 1970-х років в США два агенти Федерального бюро розслідувань активно працюють над затриманням найнебезпечніших серійних вбивць. Головне завдання цих агентів полягає в тому, щоб викрити й припинити діяльність злочинців, які вчинили низку жорстоких злочинів.

Часто їм доводиться вести напружені переговори з вже заарештованими злочинцями, щоб отримати важливу інформацію та розкрити деталі їхніх злочинів.

"Мисливець за розумом": дивіться онлайн трейлер фільму

"Ти"

У книгарні успішного менеджера з'являється обдарована письменниця, і для нього відповідь на питання про те, на що він готовий заради кохання, стає очевидною: на все.

Використовуючи соцмережі, він активно збирає всі деталі з життя дівчини, щоб наблизитися до неї якомога ближче. Те, що спочатку здавалося милею закоханістю, поступово перетворюється в небезпечну одержимість. Хлопець готовий тихо і методично усувати будь-яку перешкоду на своєму шляху до мети, навіть якщо ця перешкода – інша людина.

"Ти": дивіться онлайн трейлер фільму

"Інсайдер"

Серіал описує історії чотирьох різних людей: засудженого до страти ув’язненого в США, англійську журналістку, яка прагне знайти цікаві історії, вікарія з маленького села і репетитора з математики, що вчить сина священника.

Життєві шляхи цих персонажів переплітаються, і вони опиняються у складній ситуації, яка призведе одного з них до вчинення вбивства.

"Інсайдер": дивіться онлайн трейлер фільму

Коли світло раптово вимикають, дивіться серіали. Завантажте ту стрічку, яка вас зацікавила найбільше, і насолоджуйтеся переглядом офлайн.