Так, 24 Канал зібрав інформацію про 3 популярних акторок, які знімалися в Росії або для російських серіалів, проте зараз підтримують Україну. Про Мілу Сивацьку, Катерину Кузнєцову та інших – читайте далі.

Не пропустіть 5 фільмів про бої, які можна подивитися на одному диханні

Катерина Кузнєцова

Катерина відзначила свій дебют в кіно, зігравши роль спортсменки в російському серіалі "Повернення Мухтара-2". Водночас широке визнання вона здобула завдяки зйомкам у стрічках "Кухня", "Родком", "Знахар", "Хто ти", "Скажене весілля 2". Серед них російськими є "Кухня" та "Родком".

Акторка поділилася, що здебільшого на знімальному майданчику в Україні віддавали перевагу росіянам. Їм не тільки пропонували кращі ролі, вони також отримували вищі гонорари. Зрештою це у 2011 році стало каталізатором для переїзду Кузнєцової до Росії. Там вона прожила 13 років.

Зараз Катерині соромно, що не прийняла рішення покинути країну-агресорку ще у 2014 році. Вона казала, що не розуміла, наскільки це серйозно та якими будуть наслідки.

Водночас з початком повномасштабного вторгнення акторка заявила про свої наміри продати майно та розірвати зв'язки з Росією.

Катерина Кузнєцова
Катерина Кузнєцова / Фото з інстаграму акторки

Любава Грешнова

Актриса у 2012 році переїхала до Москви, де активно розвивала кар'єру. Любава здобула популярність завдяки видатним ролям у кількох фільмах, які отримали високу оцінку від глядачів. Деякі з її відомих робіт включають "Маршрут милосердя", "Сусіди", "Любов і трошки перцю", "Вогні великого міста", "За законом", "Диво", "Час гріхів", "Будинок для двох", "Колишня" тощо.

Любава зазначила, що все українське кіновиробництво за останні 10 років – і після 2014 року, і до 23 лютого 2022 – було сумісне з російським. Тож вона вважає, що стала заручницею обставин. Втім, акторка повідомила, це для неї це була тільки робота: "Я ніяк не ставилася до Росії, і коли почалася війна, звісно, ніяких питань, якихось рефлексій стосовно того, щоб там за чимось сумувати, чи ще щось – не було. Я абсолютно спокійно закрила для себе це питання навіки. Стати персоною нон грата не боялася. Це навіть честь для мене. Бути забороненим в Росії зараз – це круто".

Сьогодні Любава волонтерить, гастролює Україною та світом зі своїми виставами. Так, 10 жовтня запланована подія в Миргороді.

Любава Грешнова
Любава Грешнова / Фото з інстаграму акторки

Міла Сивацька

Знаменитість впродовж трьох з половиною роки жила в Росії. Там вона знімалася в комедійному серіалі "Гранд" та серії фільмів "Останній богатир". Відомо, що у 2017 році президент країни-агресорки Володимир Путін навіть переглянув стрічку "Останній богатир" і прокоментував її, що на той момент для акторки це було почесним і престижним.

Зараз Міла Сивацька визнає свої помилки й жалкує про роботу у Росії, але не соромиться її. У своєму інтерв'ю на ютуб-каналі Аліни Доротюк акторка розповіла, що вона була несвідомою і думала лише про свою кар'єру, але після повномасштабного вторгнення в Україну переосмислила своє життя.

Міла Сивацька
Міла Сивацька / Фото з інстаграму актриси