У Росії показують українські фільми на піратських сайтах. Утім, найсмішніше те, що росіяни, перекладаючи фільм, навіть не пробують з'ясувати значення деяких слів. Тому не обходиться без кумедного акценту та помилок.

Радимо Про фільм "Ми були рекрутами", документалістику та художнє кіно: інтерв'ю з Любомиром Левицьким

Українські фільми, які вкрали росіяни

"Памфір"

Одним із таких фільмів є "Памфір" чернівецького режисера Дмитра Сухолиткого-Собчук. Переклад обурив та розсмішив режисера водночас, оскільки росіяни не розуміють діалекту у фільмі, це вийшло вдвічі кумедно. Дмитро Сухолиткий-Собчук відреагував.

Між нами та нашими культурами – прірва. Їм нас не зрозуміти,
– підсумував режисер.

Сюжет фільму розгортається на Заході України перед традиційним карнавалом Маланка. Памфір, повертаючись додому після тривалої відсутності, намагається знову з'єднатися з родиною. Беззаперечна любов сім'ї Памфіра призводить до побічних наслідків і змушує його обрати ризикований шлях з невідворотними наслідками.

"Памфір": дивіться онлайн трейлер фільму

"Люксембург, Люксембург"

Трагікомедія також з'явилася на піратських сайтах. У процесі перекладу фільму росіяни вирішили не гаяти часу та не з'ясовувати точне значення деяких слів. Це призвело до комічного акценту та лінгвістичних помилок. З цього уже встигли посміятись не лише актори фільму, а й українські блогери.

Це що виходить, росіяни вкрали наше кіно, щоб подивитися? Мабуть, зовсім все погано,
– жартує блогерка, яка також поділилася фрагментом з епічним перекладом.

Історія про братів-близнюків, які дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, щоб побачити його востаннє. Але чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким самим крутим татом, яким вони його пам'ятають?

"Люксембург, Люксембург": дивіться онлайн трейлер фільму

"Мавка. Лісова пісня"

Один з російських кінотеатрів опублікував анонс українського мультфільму "Мавка. Лісова пісня", попри те, що жоден з кінотеатрів у країні-агресорі не має прав на показ ані голлівудських, ані українських фільмів.

Повідомили, що російський кінотеатр анонсував незаконний показ мультфільму "Брати Супермаріо в кіно" і оголосив, що його покажуть перед сеансами "Мавки".

"Мавка" стала частиною нової схеми тіньового прокату в Росії. Вони продають квитки на один фільм, але показують інший і називають це "досеансним обслуговуванням",
– йдеться в заяві творців мультфільму.

"Мавка. Лісова пісня" розповідає історію про Мавку – Душу Лісу та його Берегиню, яка закохується у талановитого музика Лукаша. Вона стає свідком складного вибору між коханням та своїм обов'язком перед лісом.

"Мавка. Лісова пісня": дивіться онлайн трейлер мультфільму