Перемога України на кінофестивалі в Іспанії

Стрічка "Якщо було завтра" стала лауреатом іспанського кінофестивалю у номінації "Найкращий короткометражний фільм". Про це повідомили автори проєкту у фейсбуці, які поширили відео оголошення результатів Barcelona International Film Festival. На кадрах можна побачити режисерку стрічки Анастасію Євченко, яка не стримувала захвату від перемоги.

Варто знати Білоруський фільм "Уроки фарсі" дискваліфікували з Оскару-2021: до чого тут Росія

Ми знову це зробили. Номінація "Найкращий короткометражний фільм" на кінофестивалі Barcelona International Film Festival – наша перша нагорода 2021 року! Ми дуже горді та вдячні отримати цю відзнаку! – написали представники фільму у дописі.

До слова, організатори Barcelona International Film Festival врахували карантинні вимоги та провели захід у віртуальному форматі. Розгляд і показ фільмів відбулися з 4 до 8 січня в Барселоні.

"Якщо було завтра": коротко про фільм

Короткометражний ігровий фільм став дебютним у творчості 22-річної режисерки Анастасії Євченко. "Якщо було завтра" порушує теми війни, людських цінностей та любові, тому й привертає увагу глядачів з перших хвилин. Головні ролі у стрічці виконали Вікторія Левченко й Олексій Олексюк.

Фільм вже презентували на майже всіх континентах. Зокрема, "Якщо буде завтра" переглянули на кінофестивалях в Італії, Великобританії, Швейцарії, Франції, США, Україні, Бельгії та Іспанії, звідки стрічки привезла 34 нагороди.

"Якщо було завтра": дивіться трейлер до фільму