Денис Кірєєв –​ учасник українсько-російських переговорів у Білорусі. Він був штатним співробітником ГУР МО. 5 березня 2022 року стало відомо, що Дениса Кірєєва застрелили в центрі Києва. Тоді УП з посиланням на власні джерела повідомила, що Служба безпеки України нібито мала дані про державну зраду Кірєєва. У публікації The Wall Street Journal йдеться про те, що Кірєєва вбили співробітники СБУ. Кирило Буданов також це підтвердив.

Читайте також Джеремі Реннер заявив, що зламав понад 30 кісток на Новий рік: фото з лікарні

У твітері відбувся кастинг акторів на ролі українських політиків

Про деталі трагедії читайте за посиланням. А ми продовжимо про те, як у твітері відреагували на виняткову та заплутану історію. Користувач під ніком Тимчіно морено уявив, як би Netflix взявся за створення детективу на основі реальних подій.

Прочитав гостросюжетну історію про Кірєєва і ми всім тим чатом склали кастинг майбутньої екранізації цього детективу від Netfix. Раян Ґослінґ у ролі Буданова,
– написав користувач під ніком Тимчіно морено.


Раян Ґослінґ у ролі Буданова / Фото з твіту Тимчіно морено

Інші користувачі твітера підхопили флешмоб і продовжили віртуальний кастинг. До головних ролей долучили Кіану Рівза, Стіва Мартіна, Тома Круза, Джейсона Стейтема та інших.

Віртуальний кастинг голлівудських акторів на ролі українських політиків / Скріни твітів