У новому інтерв’ю режисер фільмів "Французький вісник" та "Місто астероїдів" пояснив, що "тримає цю тенденцію на відстані витягнутої руки". Крім цього, Андерсен попросив своїх друзів та підписників не надсилати йому будь-яких відео, натхнених його стилем.

Дивіться також Відомого актора з "Чорної Пантери 2" звинуватили у низці сексуальних домагань

Вес Андерсон не в захваті від трендових відео у стилі його фільмів

Режисер зізнався: "Я намагаюся захищати себе від того", і доповнив, що якщо хтось йому надішле подібні ролики, то він негайно зітре це і скаже: "Будь ласка, вибачте, не надсилайте мені те, що люди роблять зі мною".

Я не хочу на це дивитися. Це хіба те, що я роблю? Це те, що я маю на увазі? Я не хочу бачити, як хтось думає про те, ким я намагаюся бути, тому що, Бог його знає, я міг би почати це робити,
– сказав Андерсен.

У вірусній тенденції користувачі тіктоку, інстаграму та інших соцмереж наслідують стиль Андерсона, знімають день з власного життя, або адаптовують класичні фільми відповідним чином.

Нагадаємо, наступна картина Веса Андерсона "Місто астероїдів" вийде 22 червня. Фільм, який дебютував і отримав визнання в Каннах минулого місяця, вважають романтичним коміксом, який містить "поетичну медитацію про сенс життя".

У новій американській експериментальній історії зіграються такі актори:

  • Том Генкс,
  • Скарлетт Йоганссон,
  • Едріан Броуді,
  • Віллем Дефо,
  • Тільда Свінтон,
  • Марґо Роббі.

"Місто астероїдів" – це також продовження любовного листа Андерсона "Французький вісник" до журналістів, який вийшов у жовтні 2021 року.

"Місто астероїдів" 2023: дивіться трейлер