Реклама серіалу "Відіграти назад"

Як повідомляє The Daile Mail, мурал прикрашає 18-поверховий будинок в центральній частині Сіднею. Упродовж 2 тижнів 11 художників трудились, щоб відтворити образ Ніколь Кідман з серіалу "Відіграти назад". Мурал прикрасили золотистою рамкою, щоб все виглядало, мов дорогий вивір мистецтва.

Дивіться також 5 осінніх образів Ніколь Кідман у серіалі "Відіграти назад": фото

Ніколь Кідман вже побувала у Сіднеї та оцінила роботу художників. Актриса зробила фото на фоні муралу, не стримуючи емоцій від побаченого.

Оце так! Дякую Сіднею за таке святкування виходу "Відіграти назад", – написала Ніколь до фото.

Відомо, що мурал був частиною рекламної кампанії серіалу "Відіграти назад". Зображення Ніколь Кідман на будинку пробуде до 23 листопада, після чого його замінять на інше.

Що відомо про серіал "Відіграти назад"

Стрічка "Відіграти назад" мала вийти на стрімінговій платформі HBO Max ще у травні 2020 року. Однак через пандемію коронавірусу прем'єру перенесли на 25 жовтня. Відтоді у мережі не припиняють обговорювати захопливу драму, яка підкорила динамічним та напруженим сюжетом.

У центрі фільму – успішна психологиня Грейс Фрейзер. Вона живе у Нью-Йорку зі своїм чоловіком та сином який навчається в елітній школі. І, здавалось, все в її історії складається ідеально. Та картинка змінюється перед виходом першої авторської книги Грейс. Її Чоловік раптово зникає, а жінка стає заручницею гучного скандалу, який може знищити всю її кар'єру. Грейс переживає всі етапи: від любові публіки до ненависті та жорстокого осуду. Окрім цього, психоаналітик переосмислює свою нову книгу, розуміючи, що і сама не живе за порадами, які дає іншим.

Головні ролі у серіалі "Відіграти назад" зіграли Ніколь Кідман і Г'ю Грант.

"Відіграти назад": дивіться трейлер до серіалу