Третій сезон став адаптацією роману "Час презирства", який є четвертою частиною фентезійного циклу "Відьмак" польського письменника Анджея Сапковського. Перші п'ять серій вийшли на Netflix 29 червня.

Дивіться також 10 найкращих фільмів першої половини 2023, які затягують сюжетом

Проєкт вже отримав рейтинг 83 % на агрегаторі Rotten Tomatoes. Друга частина вийде 27 липня 2023 року. Як оцінили перші епізоди "Відьмака" – читайте нижче.

Варто сказати, що для Генрі Кавілла цей сезон стане останнім. Далі роль Відьмака візьме на себе Ліам Гемсворт. Власне про це й найбільше жаліють глядачі.

Перші відгуки на 3 сезон "Відьмака"

 • "Шкода, що ми більше не побачимо Генрі. Він найкраще підійшов на роль Відьмака";
 • "Третій сезон показав багато з того, що робить "Відьмака" таким захопливим: складні стосунки та сюжетні лінії, які складаються одночасно у щось дуже розумне, свідоме та цікаве для перегляду";
 • "Остання зустріч Геральта та Цирі — це дивовижна одіссея сім'ї та долі, дія якої відбувається у світі, наповненому як історією, так і політичними схемами";
 • "Насправді Кавіллу доводиться "витягати" весь серіал. Людина повністю викладається та вміє продати шоу. Без нього цей серіал буде біднішим";
 • "Чи зможе серіал обійтися без Генрі Кавілла? Буде боляче, але у "Відьмака" ще достатньо подій попереду, тож ми не повинні нудьгувати. Чекатимемо на продовження з новим актором";
 • "Здається, "Відьмак" хоче стати наступною "Грою престолів"… Але персонаж, якого він намагається наслідувати, був зроблений у сто разів кращим в оригіналі. "Відьмак" поки що недотягує".

Генрі Кавілл у ролі Відьмака / Netflix

Графік виходу та опис серій

 1. Шерраведд

Ґеральт, Єннефер і Цірі вирушають у довгу подорож континентом, щоб знайти притулок. Король Визимір користується послугами свого чарівного молодшого брата.

 1. Розлука

Ґеральт знаходить відомості про Рієнса, а потім натрапляє на дещо жахливе. Почуття справедливості Цірі створює проблеми. Любисток виступає перед королівською особою.

 1. Возз'єднання

Ґеральт звертається по магічну допомогу до близької подруги. Цірі сперечається з Єннефер про майбутнє. Філіппа й Дійкстра плетуть інтриги, щоб зберегти вплив на Визиміра.

 1. Запрошення

Єннефер ділиться з Братством своїм сміливим планом, Ґеральт укладає небезпечну угоду з перевізником, а Трісс намагається розгадати таємницю зникнення новачків.

 1. Мистецтво ілюзій

Розкішно вбравшись, Єннефер і Ґеральт разом ідуть на бал. Але ця ніч веселощів і відкриттів дуже оманлива.

"Відьмак" 3 сезон: дивіться трейлер