Як відомо, цей проєкт вже встиг привернути увагу публіки, адже стрічка виборола Приз глядацьких симпатій Одеського кінофестивалю, а також премію Кіноколо. Після схвальних відгуків критиків кіномани в очікуванні на прем'єру "Віктор_Робот", яка запланована на 24 червня 2021 року.

Не пропустіть У "Скаженому весіллі 3" глибина більша, – Назар Задніпровський заінтригував розповіддю про фільм


"Віктор_Робот": новий постер і дата прем'єри / Фото Пресслужба

4 квітня автори проєкту показали новий трейлер до мультфільму "Віктор_Робот", в якому розкрили більше деталей сюжету. Зокрема, відомо, що головна героїня Віка зустріне свого нового друга випадково та допоможе йому втекти від роботів-переслідувачів. З цього і розпочнуться небезпечні пригоди головних героїв.

"Віктор_Робот": дивіться новий трейлер

"Віктор_Робот": сюжет мультфільму

Глядачі зможуть побачити далеке майбутнє, де штучна зірка забезпечує енергію планети. В один день вона згасає, а єдиним, хто може її полагодити, є дідусь маленької дівчинки Віки. Чоловік створив це світило і за таємничих обставин зник. Виправити ситуацію береться Віка, яка спільно з маленьким роботом-механіком Віктором вирушає у захопливу мандрівку, щоб знайти дідуся.

Цікаво, що мультфільм "Віктор_Робот" поєднає не тільки яскраві пригоди головних героїв та історію незвичної дружби, але й хітові пісні. Спеціально для анімаційного проєкту Dakh Daughters, Антон Слєпаков ("Вагоновожаті"), Мар’яна Головко та Марко Галаневич ("ДахаБраха") створили саундтреки, які не залишать нікого байдужим.

Головні ролі "Віктор_Робот" озвучили знамениті українські актори:

  • Римма Зюбіна
  • Віктор Жданов
  • Василь Мазур
  • Богдан Бенюк
  • Анатолій Хостікоєв
  • Марія Аглоткова.

Створювали анімаційний фільм упродовж 3 років, а до проєкту залучили майже 200 фахівців, які натхненно працювали над кожною деталлю "Віктор_Робот". Тож не пропустіть український мультфільм у кінотеатрах з 24 червня.