Володимир Чорний загинув 9 травня о 5 ранку. Трагічну звістку повідомили на офіційній сторінці фільму "Памфір" у фейсбуці.

Дивіться також На Донеччині загинув 22-річний доброволець та актор театру Ярослав Савченко

На війні загинув Володимир Чорний

Все, що ви бачили у кадрі стрічки було створено також і руками Володимира. Він був абсолютно відданий своїй справі, талановитий, невтомний та люблячий. Від усієї команди фільму висловлюємо співчуття коханій та усій родині. Вічна пам’ять Герою!
– написали його колеги.

Кохана художника Олена Білецька повідомила, що Володимир пішов захищати Україну як доброволець: "Ти став Супервоїном. Ходив сам на позиції. Проводив по найнебезпечніших місцях військових, смаляв по ворогу, витягав поранених побратимів з поля бою, та добре заливав лою за комір росіянам. Звільняв наші міста".

Режисер "Памфіра" Дмитро Сухолиткий-Собчук також написав у фейсбуці: "Немає слів. Спочивай Володимир Чорний. Ти був один з самих надійних людей. Як сказав твій колега, в пам'яті залишиться тільки хороше. В пам'яті про тебе, тільки світлі моменти. Герою Слава".


Володимир Чорний / Фото з фейсбуку Олени Білецької

Нагадаємо, нещодавно на фронті загинув український режисер Андрій Максименко. Він був бійцем добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Андрій Максименко із позивним "Режисер".