Як повідомляє 24 канал, Тарас Цимбалюк раніше вже засуджував російських знаменитостей. Зокрема під гарячу руку актора потрапили Регіна Тодоренко, Нурлан Сабуров і навіть Світлана Лобода. Сьогодні йому соромно за Антона Батирєва, з яким він спілкувався з 2014 року, та Дмитра Пчелу.

Читайте також Тарас Цимбалюк відповів, де був 8 років тому, "коли бомбили Донбас"

Тарас Цимбалюк засудив Батирєва та Пчелу, які підтримали війну

У сторіс актор поширив власний допис з фотографією, на якій він обіймає Антона Батирєва.

Мені дуже соромно, що з 2014 року я знайомий з цим шматком г*вна. Соромно, що ми регулярно перетиналися на знімальному майданчику. Фото я спеціально не видаляю, щоб пам’ятати як не повинно бути у майбутньому!,
– підписав фото Цимбалюк.


Цимбалюк засудив Батирєва / Скриншот сторіс

У ще одному сторіс Цимбалюк прокоментував позицію Дмитра Пчели.

"Я русский и не стыжусь этого". Це Діма, котрий безвилазно сидів у Києві, вирішив так прокоментувати ситуацію,
– написав Цимбалюк.


Цимбалюк засудив Пчелу / Скриншот сторіс

Антон Батирєв разом з Дмитром Пчелою знімалися в багатьох українських та російських проєктах. Після того, як Росія напала на Україну, Батирєв заявив, що йому не соромно бути росіянином, а до свого повідомлення прикріпив картинку з символом Z та георгіївською стрічкою. Водночас Пчела оприлюднив чорний квадрат і написав "Ні війні". Пізніше він не висловлювався на підтримку України.

Нещодавно Батирєва засудили Андрій Федінчик, який зараз служить в ТрО, та його дружина Наталка Денисенко, яка навчає української мови онлайн.