Соціальний ролик оприлюднили на фейсбук-сторінці проєкту UAnimals. Для реклами повністю відтворили образ, який був 30 квітня, коли до кав’ярні "Львівські круасани" завітала голлівудська акторка Анджеліна Джолі, передає 24 канал.

Читайте також Зірка "Ґодзілли проти Конґа" та "Варяга" зіграє головну роль у фільмі Мирослава Слабошпицького

14-річний Юлік, який не помітив Джолі, знявся у соціальній рекламі

Як повідомили UAnimals, під час неочікуваного візиту голлівудської акторки до Львова, український підліток став справжнім героєм мемів: "Юлік не звернув уваги на Анджеліну Джолі, яка була прямо за його спиною, і тепер мільйони людей ставлять собі питання: "Як таке не помітити?".

"У новій соціальній рекламі Юлік ставить питання у відповідь: "Як можна не помічати десятки тисяч тварин в притулках? ". Разом із хлопцем ми закликаємо прихистити, врятувати та ніколи не покидати. Помічайте тих, хто цього потребує!", – написали вони.

Привіт, я Юлік, той самий хлопчик із мемів, який не помітив Джолі. Як таке можна не помітити, запитаєте ви? А я запитаю: "А як можна не помічати десятки тисяч тварин, які чекають на своїх господарів у притулках?!,
– сказав хлопчик.

Далі він доповнив: "Через війну їх стало більше. Сьогодні разом із UAnimals я прошу вас: "Прихистіть, візьміть тварину з притулку і ніколи-ніколи не покидайте".

14-річний Юлік, який не помітив Джолі, знявся у соціальній рекламі: дивіться ролик

Цікаво "Наші голоси мусять звучати скрізь": які українські фільми покажуть в Каннах

Анджеліна Джолі у Львові

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі здивувала усіх українців своїм неочікуваним візитом. Втім, це хороший жест підтримки, а також ще один спосіб нагадати світові про війну в Україні.

У Львові акторка поспілкувалася на вокзалі з переселенцями. Звідти їй навіть довелося тікати в укриття, адже була загроза ракетного удару з боку Чорного моря.

Знаменитість також відвідала дітей, які постраждали під час ракетного удару по вокзалу Краматорська і побувала в школі-інтернаті.