Днями голлівудська Сінді Лу дала інтерв'ю журналістам Today. Актриса зізналась, що на момент зйомок фільму "Як Грінч украв Різдво" їй було всього 7 років. Та вже тоді Тейлор Момсен розуміла: ця стрічка буде надихати мільйони людей, адже має таку зворушливу історію.

Дивіться також Новорічні фільми, які можна переглянути на побаченні: романтична підбірка

Я думаю, люди люблять фільм про Грічна за те, що його історія така мила, зворушлива, але має чудовий меседж. Незалежно від того, якого я віку, дивовижно бути частинкою цього, – розповіла Тейлор Момсен.

Наразі дівчині 27 і вона не приховує, що саме зйомки у комедії "Як Грінч украв Різдво" повпливали на її життя. Тейлор Момсен добре пам'ятає момент, коли після зйомок прийшла на студію звукозапису, аби записати святкову пісню для стрічки. Неймовірна атмосфера допомогла дівчині зрозуміти, що вона хоче бути співачкою.

"Найбільше мені запам'яталося те, що, мабуть, резонує зі мною і сьогодні. Це перший раз, коли я зайшла у студію звукозапису і почала працювати з дивовижним Джеймсом Горнером. Я ніколи не забуду цю прекрасну студію. Це був такий чудовий момент у моєму житті, який змусив мене подумати: "Я хочу записувати музику до кінця свого життя", – зазначила Тейлор Момсен.


Як виглядає дівчинка з фільму "Як Грінч украв Різдво" / Фото Goss

Пригадала Тейлор Момсен і співпрацю з Джимом Керрі, який зіграв першого Грінча. Артистка зізналась, що актор був дуже милим і турботливим на знімальному майданчику.

Я просто пам'ятаю, яким він був добрим і турботливим. Навіть у цьому юному віці я пам’ятаю, як спостерігала за ним і думала: "Я зараз дивлюсь на митця в роботі", – додала вона.

Цікаво, що для створення образу Сінді Лу автори фільму "Як Грінч вкрав Різдво" використали перуки та накладні вії. Це був перший досвід гриму для Тейлор Момсен. А от Джим Керрі годинами проводив у гримерці, щоб створити свій образ.


Кадр з фільму "Як Грінч украв Різдво" / Фото IMDb

"Як Грінч украв Різдво": сюжет

З дитинства з Грінча кепкували через його зовнішність. Тому він і оселився на горі, подалі від галасливого містечка з його жителями, які щороку влаштовували гучне свято на Різдво. Єдиним другом Грінча був собака Макс. Саме з ним головний герой вирішив реалізувати підступний план і вкрасти у людей Різдво. Однак поява у житті Грінча маленької і такої щирої дівчинки Сінді Лу кардинально змінить його уявлення про свято.

Різдвяний фільм "Як Грінч украв Різдво" презентували ще у 2000 році. Однак досі кіномани цілими родинами залюбки переглядають стрічку.