Після дебюту на Netflix свого зомбі-трилера "Армія мерців" Снайдер анонсував на стримінговому сервісі свій наступний художній фільм – науково-фантастичну епопею "Бунтівний місяць". Як повідомляють у Variety, Снайдер спочатку розробляв ідею "Бунтівного Місяця для кіновсесвіту "Зоряних воєн", але остаточно вирішив, що сюжет вартий самостійного проєкту.

До теми На Netflix вийшов ще один фільм з українською озвучкою та субтитрами в день релізу

Кого Зак Снайдер відправить у космос

Як повідомляє джерело, фільм буде грандіозною фентезійною пригодою, в центрі якого знаходиться загадкова молода жінка, на яку в мирній колонії на околиці галактики покладено відповідальність знайти воїнів. Вони зможуть відбити вторгнення деспотичного регента Балісарія. За повідомленням, Снайдер спочатку розробив проєкт як основу для всесвіту "Зоряних воєн", яка відбулася перед придбанням її Disney в 2012 році у компанії Lucasfilm. Тож Снайдер почав переробляти його в оригінальний твір ще під час роботи над "Армією мерців". Мета полягає в тому, щоб зробити "Бунтівний місяць" франшизою так само, як режисер це зробив для "Армії мерців" – з приквелом та аніме-серіалом.

Хто працює над "Бунтівним місяцем"

Сценарій пишуть Шей Хаттен ( "Армія мерців", "Джон Уік 3") і Курт Джонстад ( "300", "Атомна блондинка") в співавторстві зі Снайдером. Снайдер і його партнер-продюсер і дружина Дебора Снайдер будуть продюсувати з Веслі Коллером через свою компанію The Stone Quarry, разом з Еріком Ньюманом через його бренд Grand Electric. Сара Боуен, що також працює в Grand Electric, буде виконавчим продюсером.

Що цікавого про співпрацю Снайдера та Netflix

Снайдер, Ньюман і керівник відділу кінематографії Netflix Скотт Стубер повернуться до знаної справи до минулого: Ньюман продюсував перший повнометражний фільм Снайдера, "Світанок мерців" 2004 року, яким керував Стубер, коли він був заступником голови Universal. "Бунтівний місяць" – буде новим плодом цих відносин після того, як "Армія мерців" була переглянута 72 мільйонами сімей за перші чотири тижні, згідно даних Netflix.