Вочевидь, бути батьком бути дещо складніше, ніж Джоном Сноу. На грудях немовля, у руці – повідець. Обличчя Кіта Гарінгтона не було таким напруженим навіть під час битви з білими блукачами.

До теми На тлі обговорень роману Олівія Вайлд похвалила роботу Гаррі Стайлза у її фільмі

У масивному взутті, темних джинсах та водолазці Кіт нагадує якогось супергеройського найманця, якого відправили на завдання. Тим часом на руках у нього спокійно відпочиває новонароджений малюк.

Дощова лондонська погода дає про себе знати – пес Гарінгтона також стильно одягнений у жовтий дощовик. Саме таку картину пощастило побачити журналістом неподалік від дому зірки. Зворушливі знімки швидко розлетілись мережею.

Що відомо про стосунки Кіта Гарінгтона та Роуз Леслі

  • Кіт та Роуз познайомилися на знімальному майданчику серіалу "Гра престолів". Гарінгтон грав роль Джона Сноу, а Леслі – Ігрітт. Цікаво, що зірки грали пару закоханих і справді закохалися в реальному житті.
  • Пара зустрічалася з 2013 року, а у 2017 році заручилася.
  • В червні 2018 року молодята влаштували атмосферне весілля у Великій Британії. На свято запросили лише найближчих друзів та родичів.
  • У вересні 2020 року Роуз дала інтерв'ю та знялась у фотосесії видання Make Magazine, де показала вагітний животик та заявила, що чекає на народження первістка.
  • Кіт та Леслі не надто люблять розповідати про своє особисте життя. Про народження дитини журналісти Page Six дізналися, коли побачили пару з малюком на прогулянці. Лише після цього поповнення у сім'ї підтвердив представник Гарінгтона.