Після прем’єри "Кита" актора переповнювали емоції, а глядачі аплодували шість хвилин. Чи отримає він нагороду у номінації "Найкраща чоловіча роль", дізнаємося згодом.

Читайте також На 79-му Венеційському кінофестивалі покажуть два українські фільми

Фільм показали в залі Sala Grande Theater. Серед глядачів помітили Фібі Воллер-Брідж, Нік Кролл і співробітник Гілларі Клінтон Хума Абедін, який сидів у кількох рядах за Фрейзером і пролив стільки ж сліз, скільки й він. Багато інших у театрі також не могли стримати сліз під час несамовитих фінальних сцен фільму.

Як повідомляє Variety, під час оплесків Фрейзер кілька разів обіймав режисера картини Аронофскі. Якоїсь миті він спробував покинути театр, але потік оплесків був таким гучним, що він затримався довше і вклонився.

Що відомо про фільм "Кит": сюжет і кадри

У "Киті" Фрейзер грає людину, яка страждає на важке ожиріння, але щосили намагається зберегти стосунки зі своєю 17-річною дочкою, яку грає зірка серіалу "Дивні дива" Седі Сінк. До акторського складу другого плану також входять Хонг Чау, Саманта Мортон та Тай Сімпкінс. Фільм заснований на однойменній п'єсі Семюеля Хантера.

Щоб зіграти головного героя у фільмі, Фрейзер носив костюм-протез, який додавав у вазі. Актор проводив цілих шість годин у кріслі гримера щодня, щоб повністю перетворитися на персонажа. В інтерв'ю перед венеціанською прем'єрою фільму, Фрейзер поділився, що його штучний костюм був "громіздким і не зовсім зручним", додавши: "Торс був майже як сорочка з рукавами, які були відшліфовані вручну, щоб виглядати ідентично". як і людська шкіра, аж до вибитого вручну волосся". У огляді "Кита" кінокритик Variety назвав гру Фрейзера зворушливою і насиченою.

Фрейзер у фільмі "Кит" / Фото Кіноріум

У кінотеатрах фільм покажуть у грудні 2022 року.