Зауважимо, що напередодні візиту в Україну актор приїздив з гуманітарною місією до Польщі, де також зустрічався з українськими біженцями.

До теми Джолі, Пенн, Стіллер, Шрайбер: які голлівудські зірки відвідали Україну під час війни

"Поблизу кордону у Медика в Польщі я зустрівся з кількома сім'ями, які втекли від війни в Україні, залишивши близьких, не уявляють, коли вони зможуть повернутися додому або мати домівки, куди можна повернутися", – написав він, доповнивши, що він вражений від роботи представників агентства ООН із питань біженців.

Бен Стіллер приїхав до Макарова, що на Київщині

У телеграмі Суспільне опублікувало коротке відео. На запитання "Чи можете відповісти, як ви почуваєтеся тут (в Україні, – Кіно 24)?", актор відповів: "Так, радий вас бачити".

Мета візиту Бена Стіллера в Україну

Візит Бена Стіллера в Україну став таким же несподіваним, як і приїзд Джолі. Про те, що актор приїхав до Львова, ми дізналися з тіктоку користувача з ніком @shan_oleg. Він опублікував ролик, в якому Бен Стіллер говорить по телефону у центрі міста.

Тим часом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у твітері написало, що голлівудський актор, який є послом доброї волі ООН, прибув до України, щоб провести зустріч з біженцями.

Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім'ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності,
– йдеться у дописі.

До теми – Бен Стіллер в Україні: дивіться відео 24 каналу