Українська акторка театру та кіно Олеся Жураківська також зізналася про власні комплекси, які їй вдалось позбутись. І виявилось, що Олеся довго боролась із сором'язливістю щодо власного тіла.

Не пропустіть Найкращі комедії про пригоди у Лас-Вегасі і не тільки: добірка для вихідних із друзями

Акторка брала участь у молодіжному серіалі "Перші ластівки", але серед останніх проєктів – це роль куховарки Павлини з Кріпосної. Цікаво, що Жураківська визнала: має дуже багато спільного зі своєю героїнею: особливо це "імпульсивність, емоційність, любов до людей, прийняття".

Зірка серіалу "Кріпосна" зізналася, що "більше заробляє у кіно, ніж у театрі", адже найбільший гонорар, який Олеся отримує за один знімальний день складає 2,5 тисячі доларів.

Також артистка зазначила, що ніколи б не взяла б участь у зйомках фільму чи серіалу, який прославляє Росію.

Цікаво, що серед українських акторок України Жураківська виділила свою трійку найкращих: Наталю Сумську, Анастасію Пустовіт та Марину Клімову.


Олеся Жураківська та її "зірка" / Фото з інстаграму Олесі

Що відомо про 4 сезон "Кріпосної"

Нещодавно Тарас Цимбалюк зізнався, що наразі відбувається активний процес знімання наступного сезону серіалу. А також телеканал СТБ анонсував 4 сезон костюмованої драми "Кріпосна" як останній. Про сюжет відомо небагато: лише, що Катерина Вербицька вже не буде головною героїнею. Поки що прем’єра серіалу запланована на осінь 2022 року. Усі деталі 3 сезону ви можете прочитати у матеріалах Кіно 24.