Образ Денев склали чорні штани та синя сорочка, на якій була прикріплена емблема у вигляді синьо-жовтого прапора. Таким чином, вона показала, що підтримує Україну у війні з росією.

Читайте також Зірка "Абатства Даунтон" озвучив історію зруйнованого росіянами Харкова: відео з Г'ю Бонневіллем

Катрін Денев на Венеційському кінофестивалі

Як відомо, Денев утрималась від коментарів щодо російсько-української війни, проте лаконічно дала зрозуміти, кого вона підтримує.

Я дуже добре усвідомлюю, як і багато людей, чому я вдягнула його (значок прапора, – 24 канал) на пресконференцію. Проте я не хочу висловлюватися, бо все стає гірше і гірше. Мій розум і мій дух з ними щодня, але я не буду робити жодних заяв,
сказала акторка.

Про підтримку Денев в інстаграмі також написала Ольга Сумська: "На 79-му кінофестивалі у Венеції Катрін Денев утрималася від голосних заяв у відповідь на запитання, чому вона прикрасила лацкан блузи українським прапором. Обмежилася коротким коментарем. (...) На червону доріжку 78-річна акторка вийшла в елегантній блузі від Yves Saint Laurent, прикрашеній прапорцем України".

Кетрін Денев підтримала Україну у Венеції / Колаж 24 каналу, фото з інстаграму Ольги Сумської

У коментарях до допису Сумської, українці зазначили:

  • "Мороз по шкірі, браво Мадам Катрін";
  • "Як це голосно, красиво і щиро! Величезна вдячність за таке добре і велике серце";
  • "Дякуємо за підтримку! Дуже гарна!".

Зазначимо, Венеційський кінофестиваль проходить щорічно на острові Лідо. У 2022 році він розпочався 31 серпня і триватиме до 10 серпня.

Цікаво Задум росії ніколи не має втілитися, – Зеленський до учасників Венеційського кінофестивалю

Нагадаємо, у липні 2019 року Катрін Деньов стала гостею Одеського міжнародного кінофестивалю. Тоді вона зазначила: "Українські помідори – найкращі у світі. Навіть якщо я буду дуже старатися й багато працювати, мені навряд чи вдасться виростити чорні кримські помідори. Я збираюсь привезти звідси трохи насіння до себе в Париж". В Україні вона пробула два дні та відвідала закриття Одеського кінофестивалю. Там їй вручили особливу нагороду за внесок у кінематограф – "Золотий дюк".