Девіна Ретрея звинуватили у зґвалтуванні, яке сталося у його квартирі у 2017 році. Потерпіла Ліза Сміт давно вже зверталася до поліції, але її справу не розглядали.

Читайте також Джонні Депп повертається в кіно: що відомо про першу велику роль актора після скандалу

Девіна Ретрея звинуватили у зґвалтуванні

За її словами, прокурори помилково вважали, що вона хотіла залишитись анонімною і не хотіла висувати звинувачення. Зрештою справа була закрита. Сміт зізналася CNN, що була неприємно вражена тим, що влада не змогла повністю розслідувати цей злочин.

Коли CNN зв’язався із 45-річним Ретреєм, він сказав, що згадує вечір зі Сміт майже п'ять років тому, але відкинув її звинувачення у зґвалтуванні. "У нас не було сексу", – сказав він.

Як відомо, Ліза Сміт дружила з актором близько 15 років до нападу 21 вересня 2017 року. Тієї ночі, за її словами, вона зустріла свого брата, іншого друга і Ретрея в барі в Нью-Йорку. Пізніше гурт вирушив у квартиру Ретрея на Манхеттені, щоб ще випити.

За словами Сміта, Ретрей наливав напої своїм друзям, і запропонував їй. Незабаром після того, як вона випила напій, Сміт сказала, що втомилася, і Ретрей порадив їй залишитися і поспати на дивані. Жінка вважає, що була під наркотиками.

Я пам'ятаю, як прокинулася і не могла поворухнутися. Я не могла толком розплющити очі, але чула, що відбувається, і відчувала, що відбувається. Я знала, що двоє з них пішли, а я лежала на дивані,
– сказала Сміт.

Згодом її брат зізнався CNN, що відчуває провину, що залишив свою сестру спати на дивані у Ретрея.

Ретрея ще звинувачують у домашньому насильстві, яке він скоїв у грудні минулого року в Оклахомі за участю його ексдівчини. Він також не визнав себе винним у цій справі. Відомо, що поліція затримала його, але згодом відпустила під заставу у розмірі 25 тисяч доларів.

Нагадаємо, американського актора Кевіна Спейсі зобов'язали виплатити майже 31 мільйон доларів студії MRC за порушення контракту. Через звинувачення зірки у домаганнях, студія зазнала чималих збитків.