Утікачка заявила, що має намірена повернутись в Одесу і назвала себе найбільшою патріоткою України, заспівавши "Червону руту". Читайте, що ще сказала зрадниця у прямому ефірі в інстаграм.

Рекомендуємо Подивитися на одному подиху: 3 культові фільми, в яких фігурує рулетка

Оксана Байрак заявила, що хоче повернутись в Україну

Наразі режисерка-утікачка знаходиться в Росії. Вона втекла туди улітку 2023 року і знімає серіал для пропагандистського каналу. У прямому ефірі в інстаграмі Байрак заявила, що "неодмінно повернеться до Одеси", де перебувала на початку великого вторгнення. Вона впевнена, що в Києві її зустрінуть з розгорнутими обіймами.

Тим обуреним українцям, які повідомили Байрак, що вона тут нікому не потрібна, утікачка відповіла, назвавши їх тими, які "знехтували країною". Ба більше, зрадниця відповіла на питання, чи вона з України та заспівала "Червону руту".

Я не лише з України. Я українка! Зазначу, що я вважаю себе найбільшою патріоткою!
– відзначила зрадниця.

Оксана Байрак згадала про Україну: дивіться відео онлайн

Оксана Байрак втекла до Росії після початку великої війни

У 2022 році Байрак назвала "щурами" українських артистів, які покинули країну під час війни. Тим самим вона намагалася підкреслити свою гордість тим, що залишається в Одесі.

Утім, сама ж режисерка втекла до Росії незадовго після гучних заяв про своїх колег. Це не здивувало нікого з українських кінотворців, оскільки Байрак завжди вирізнялась своєю проросійською позицією.

  • У 2004 році вона висловилась проти Майдану.
  • У 2006 році балотувалася до Верховної Ради від "Партії Путінської політики".
  • У 2014 році вона засудила події "Євромайдану".
  • Після цього систематично виступала проти процесу декомунізації та дерусифікації.