Відомий сайт IMDb, найбільша база даних фільмів в інтернеті, оприлюднила свій рейтинг 10 найпопулярніших зірок за їхньою версією. У списку опинилась Аня Тейлор-Джой, Марго Роббі та Міллі Боббі Браун. Вони стабільно отримували найвищі місця на офіційних графіках сайту.

До слова Найкращі за 20 років: найвидатніші актори XXI століття за версією New York Times

Найпопулярніші актори за версією IMDb

  1. Ана де Армас

Відома голлівудська акторка зайняла впевнене перше місце. Зірка здобула популярність завдяки ролям у фільмах "Той, що біжить по лезу 2049", "Ножі наголо" та багато інших. Вона була номінована на премію "Золотий глобус" за найкращу жіночу роль.

  1. Джулія Гарнер

Джулія Гарнер – відома американська акторка. Найбільш відома за роллю Рут Ленгмор в драмі "Озарк" від Netflix. За неї вона отримала визнання і здобула дві премії Еммі як найкраща акторка другого плану в драматичному серіалі.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

  1. Аня Чалотра

Англійська акторка стала відома завдяки ролі Єннефер у популярному серіалі "Відьмак" від Netflix.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

  1. Міллі Боббі Браун

Серіал "Дивні дива" залишається рейтинговим на стрімінговій платформі Netflix. Але окрім цього, Міллі Боббі Браун знялась у фільмі "Енола Холмс".

Для перегляду фото гортайте праворуч:

  1. Ерін Моріарті

Американська акторка була номінована на премію Гільдії кіноакторів США за роль у фільмі "Капітан Фантастік".

  1. Марго Роббі

Австралійська акторка знялась у величезній кількості фільмів і серіалів, зокрема: "Волк з Уолл-стріт", "Загін самогубців", "Бетмен", "Хижі пташки" та інших.

  1. Ейдан Галлахер

17-річний американський актор теж потрапив до рейтингу найпопулярніших. Свою славу від здобув за роль у серіалі "Академія Амбрелла".

  1. Аня Тейлор-Джой

Актриса та модель здобула популярність за головну роль у серіалі "Гамбіт Королеви", який став найпопулярнішим на Netflix. Його переглянули понад 62 мільйонів акаунтів.

  1. Лінда Карделліні

Американська акторка театру і кіно знімалась у відомих фільмах "Білявка в законі", "Мертвий для мене", "Капоне".

  1. Генрі Кавілл

Генрі Кавілл – англійський актор. Він відомий за ролями з фільмів "Війна Богів: Безсмертні", "Серед білого дня", "Людина зі сталі" і серіалів "Тюдори", "Відьмак".