Своїми рекомендаціями Барак Обама поділився в інтерв'ю видання Entertainment Weekly. Наразі ексглава Білого дому працює над своїми мемуарами, які невдовзі з'являться на прилавках. Однак у перерві між написанням книги він залюбки переглядає серії популярних проєктів.

Варто знати 30 серіалів та шоу, які найчастіше переглядали на Netflix у 2020 році

У списку серіалів, які залюбки переглядає Барак Обама – всього 4 стрічки. Їхній огляд дивіться у матеріалі Кіно24.

  1. "Краще подзвоніть Солу"

Рік виходу – 2015 – 2020
Рейтинг IMDb – 8,7
Кількість серій – 63

Стрічка має шалену популярність у мережі, починаючи з 2015 року. А все тому, що в її основі – історія адвоката Сола Гудмана, який будує свою кар'єру в юриспруденції. Цей персонаж добре відомий прихильникам "Пуститися берега", адже саме він буде вирішувати всі складні питання. Та як Сол Гудман став не захисником у кримінальних справах, а безпринципним адвокатом, готовим захищати у суді будь-кого, хто має гроші – глядачі дізнаються у напруженому сюжеті "Краще подзвоніть Солу".

"Краще подзвоніть Солу". Там чудові персонажі і дослідження темної сторони американської мрії, – зазначив Барак Обама.

"Краще подзвоніть Солу": дивіться трейлер до серіалу

  1. "У кращому світі"

Рік виходу – 2016 – 2020
Рейтинг IMDb – 8,2
Кількість серій – 50

Комедійний серіал розповість про Елеонору Шеллстроп, яка приходить до тями у незнайомому місці. Виявляється, жінка померла після того, як її збила вантажівка, а врятувати красуню намагався парамедик, який раніше був її коханцем. Та це далеко не всі курйози, які чекають на глядачів. Елеонора випадково потрапила у "краще" місце – такий собі рай, де все наповнене щастям. Але за життя вона накоїла чимало дурниць, які могли б їй забезпечити місце в "гіршому" світі. Тому тепер головне завдання Елеонори – не викрити свого секрету та залишитись в раю.

"У кращому світі" – мудре і миле поєднання безглуздої комедії та серйозних філософських питань, – зробив анонс Барак Обама.

"У кращому світі": дивіться трейлер до серіалу

Не пропустіть також 10 найпопулярніших серіалів 2020 року за версією IMDb

  1. "Вартові"

Рік виходу – 2019
Рейтинг IMDb – 8,1
Кількість серій – 9

В альтернативній реальності американці живуть без інтернету та мобільних телефонів. І все не було б загрозливо, якби жах на людей не наводила радикальна організація "Сьома кавалерія". Країною прокочується хвиля нападів на поліцію, яка сіє не тільки страх, але й ненависть та жорстокість в суспільстві. Навести лад беруться месники – супергерої, яких також оголошено ворогами.

"Вартові": дивіться трейлер до серіалу

  1. "Хлопаки"

Рік виходу – 2019 – 2020
Рейтинг IMDb – 8,7
Кількість серій – 18

Супергерої з надздібностями можуть вважатись зірками. Та що, якщо за маскою приховується людина, яка переслідує тільки власні інтереси та переступає межу закону, коли їй заманеться. Саме таких супергероїв показують творці комедійного серіалу "Хлопаки". Та, на щастя, група відважних месників береться розкрити таємниці елітного загону героїв та вступають у боротьбу не тільки з людьми із надздібностями, але й корпорацією, яка їх фінансує.

"Хлопаки" і "Вартові" перевертають з ніг на голову уявлення про супергероїв, щоб оголити проблеми раси, капіталізму і спотворюючих ефектів корпоративної влади і засобів масової інформації, – додав Барак Обама.

"Хлопаки": дивіться трейлер до серіалу

<> <>