Поки Сергій Притула збирає на підручник з історії України для Маска, Руффало впевнений, що "Ілон повинен був виконати домашнє завдання, однак помилився в кожному окремому пункті".

Читайте також Найцікавіші кінопрем'єри жовтня 2022 на будь-який смак

Марк Руффало відреагував на скандальні твіти Ілона Маска

"Ілон повинен був виконати домашнє завдання. Однак він помилився в кожному окремому пункті, включаючи припущення, що ООН буде наглядати за незаконним референдумом, що суперечить самому статуту ООН. Ілон, ти можеш краще", – прокоментував актор.


Марк Руффало розкритикував Маска / Скриншот допису

Скандальні твіти Ілона Маска: коротко про головне

  • Ввечері 3 жовтня з’явилася низка провокаційних твітів Ілона Маска. Він заявив, що Крим потрібно віддати Росії та досягнути миру: "Провести ще раз референдум на тимчасово окупованих Росією українських територіях" і "віддати Росії Крим".
  • У коментарях Маску порадили вчити історію. За перших 30 хвилин збору Притули на підручник з історії України для Ілона Маска задонатили мільйон гривень, а менш ніж за добу – 2,7 мільйона гривень. Кошти передають на потреби ЗСУ.
  • На дописи Маска відреагував президент Литви Гітанас Науседа. Він зазначив: "Коли хтось намагається вкрасти колеса Тесли, це не робить його власником".
  • У президента Зеленського миттєво відреагували на "формулу миру" від Маска. Глава Офісу Президента Андрій Єрмак закликав українців направити свою енергію не на цей допис, а на донати для ЗСУ. Натомість заступник очільника ОП Михайло Подоляк запропонував свій варіант.
  • Президент України Володимир Зеленський у твітері створив опитування, де можна обрати, який Ілон Маск вам подобається більше: той, який підтримує Україну, чи той, який підтримує Росію.
  • Акції компаній Ілона Маска різко обвалилися на тлі обурливих твітів про Україну.