Свою вдячність Гіларі Болдвін висловила в інстаграмі. До допису жінка прикріпила фото Алека Болдвіна в оточені 7-х дітей.

До теми Болдвіна звинуватили в ненавмисному вбивстві українки Гатчінс: яке покарання загрожує актору

Дружина Алека Болдвіна подякувала фанам за підтримку

Я сподіваюся, ви розумієте, як багато для Алека і наших дітей означають ваші підтримка і доброта. Дякую вам за те, що ви – наша спільнота. Ви допомагаєте нам бути сильнішими батьками та партнерами в цей неймовірний час, викликаний такою несамовитою трагедією. Будь ласка, знайте, я чую кожне ваше слово і кожен із вас щодня нагадує мені, що у світі існує доброта і що ми не самі,
– написала жінка.

Відомо, що 22 вересня у Болдвіна народилася восьма дитина – ще одна донька. Дівчинку назвали Іларія Каталіна Ірена Болдвін. Алек та Гіларі Болдвін, окрім новонародженої доньки, мають шість спільних дітей: Кармен, Рафаель, Леонардо, Ромео, Едуардо та Люсія. Усі діти ще не досягли 10-річного віку. Крім них, Алек має 26-річну доньку Айрленд від колишньої дружини Кім Бейсінгер – американської актриси.

Дружина Алека Болдвіна подякувала фанам за підтримку / Скриншот допису

Алек Болдвін не визнає своєї вини

21 жовтня 2021 року від пострілу Алека Болдвіна на зйомках фільму "Іржа" загинула операторка з України Галина Гатчінс.

Обвинувальні документи вже готові. Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунули за двома пунктами:

  • недбалість – передбачає покарання: 18 місяців ув'язнення та штраф у розмірі 5 тисяч доларів;
  • нехтування безпекою "без належної обережності та обачності" – 5 років ув'язнення.

Разом з Алеком Болдвіном у ненавмисному вбивстві звинувачують Ханну Гутьєррес-Рід – зброярку "Іржі". Відомо, що вони неодноразово порушували правила безпеки. Обвинувачені своєї вини не визнають, а лек Болдвін стверджує, що не натискав на спусковий гачок пістолета.