Відпочинок знаменитості в Шарм-еш-Шейху закінчується, тож вона розповіла про свої враження шанувальникам. Виявилось, що у готелі, де зупинилась артистка, було чимало росіян.

Гостро Видворювати її з України, – Андрій Ісаєнко емоційно висловився про зрадницю Оксану Байрак

Цимбалару обурилась поведінці росіян у Єгипті

За словами Анастасії, їй було неприємно жити в одному місці з представниками країни-агресорки. Вони викликали у акторки лише негативні емоції. Росіяни з самого ранку виходили з номерів у нетверезому стані. До того ж вони намагалися "залицятися" до Цимбалару.

Навала така, що хочеться повбивати. Зайшла до вбиральні, стоять вже об 11 ранку в д*пу п'яні росіяни, які кричать "раша гуд". Я емоцій не приховувала, але від цього фізично хочеться блювати. Постійно приходять, намагаються "кадріть",
– розповіла вона.

Цимбалару висловилась про росіян
Цимбалару висловилась про росіян / Скриншот з інстаграму акторки

Анастасія також ствердила, що більше не поїде на відпочинок у Єгипет, бо не хоче бачити там громадян з країни-агресорки. Тоді як цей відпочинок був заброньований ще на 26 лютого 2022 року. Акторка не мала вибору, оскільки готель відмовився повертати кошти за бронювання.

Цимбалару пояснила відпочинок у Єгипті
Цимбалару пояснила відпочинок у Єгипті / Скриншот з інстаграму акторки

Ще одна відома акторка зустрічала росіян на відпочинку

  • Йдеться про Ксенію Мішину, яка нещодавно відпочивала зі своїм сином Платоном у Таїланді. Вона зустріла росіянку абсолютно випадково, коли купувала продукти. Ксенія стала свідком ситуації, як мама кричала на доньку зі словами: "Закрой рот, д*билка!".
  • Мішина зізналась, що обурилася такою поведінкою жінки з країни-агресорки. За словами акторки, вона аж заклякла від такої "комунікації" мами та доньки. Також Ксенія назвала росіян – покидьками.