Андрій Єрмак обговорив зі знаменитістю підтримку України та шляхи допомоги нашій державі. Він подякував йому, що долучився до захисту на інформаційному фронті.

Дізнавайтеся більше Зірка "Піратів Карибського моря" озвучила щоденник 12-річної школярки із Харкова

Андрій Єрмак поспілкувався з Беном Аффлеком

Керівник Офісу Глави держави наголосив, що сьогодні надзвичайно важливо зберігати високий рівень уваги всього світу до того, що відбувається в нашій країні. Зокрема, цьому можуть сприяти відомі особистості, які досягли успіху завдяки своєму таланту і популярні в усіх частинах світу,
– наголосили в ОП.

Керівник Офісу Президента запросив актора й режисера за можливості відвідати Україну. У розмові взяла участь також Дженніфер Лопес, з якою Аффлек одружився у 2022 році.

Андрій Єрмак поспілкувався з Беном Аффлеком / Фото з Офісу Президента України

Що відомо про Бена Аффлека

Бен Аффлек – американський актор, режисер та сценарист. У 2012 році отримав премію Оскар за роль у фільмі "Розумник Вілл Гантінґ". У 2019 році став найбільш високооплачуваним актором за версією Forbes. Зіграв у багатьох фільмах DC, а також Глибокі води, Клерки 3, Флеш, Остання дуель, Стримай свій ентузіазм та інших.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський спілкувався з акторами Беном Стіллером, Шоном Пенном, Лієвом Шрайбером, Анджеліною Джолі, Джессікою Честейн, які приїжджали в Україну.