3 години "Аватару-2" виявилося замало для шанувальників. Тепер вони очікують на вихід наступних частин. Раніше говорили про можливе продовження стрічки, а тепер режисер остаточно сказав, чи зніматиме продовження.

Цікаво "Мене від цього нудить": Кемерон вирізав із "Аватара 2" 10-хвилинну сцену насильства зі зброєю

Чи будуть наступні частини "Аватару"

Джеймс Кемерон підтвердив, що зніме всі заплановані чотири сиквели "Аватара". Режисер випускатиме їх раз на два роки до 2028 року.

Події стрічки в основному відбуваються під водою в океані. "Аватар: Шлях води" вже став одним з найдорожчих фільмів в історії кінематографа. Він демонструє світ Пандори, а також персонажів Нааві, що повертаються, яких грають Сем Вортінгтон і Зої Салдана.

"Аватар" 3 частина: що відомо

Наразі невідома назва цього сиквелу, але, за словами Кемерона, його зняли паралельно з другою частиною. В "Аватарі-3" буде ще більше води.


"Аватар" / Фото 20th Century Studios

"Аватар" 4 частина: що відомо

Ймовірно, 4 частина називатиметься "Аватар: Вершник Тулкуна", але наразі ця назва не підтверджена. Кемерон розповідав, що вже є весь акторський склад, а також зняли частину цього фільму. Для часткової зйомки були причини – молодим акторам, які залучені у "Шляху води", потрібно було зняти частину "Аватара-4" ще до того, як виросли.


"Аватар" / Фото 20th Century Studios

"Аватар" 5 частина: що відомо

Подейкують, що п'ята частина матиме назву "Аватар: У пошуках Ейви", але, знову ж таки, офіційного підтвердження цьому немає. Кемерон розповів, що "Аватар-5" перенесе дію на Землю. За словами режисера, Нейтірі побачить, що не всі люди погані, а глядачі побачать, що не всі Нааві – хороші. Є ймовірність, що ця частина "Аватару" буде про вторгнення прибульців. Однак ще нічого з цього сиквелу не знімали.


"Аватар" / Фото 20th Century Studios